Assassin’s Creed Unity İnceleme

Assassin’s Creed Unity ile yeni nesile adım atan suikastçılar olarak bir durum değerlendirmesi yapalım. Okumaya devam et Assassin’s Creed Unity İnceleme

AC Unity PS4 Versiyonunda 900p/30fps İle Çalışacak Olmasının Nedeni Bir Hayli İlginç

Assassin’s Creed serisinin yeni elemanı Unity’nin hem PS4’de hem de Xbox One’da 900p/30fps’e sabit olarak gelecek olmasının açıklaması bir hayli ilginç.

Okumaya devam et AC Unity PS4 Versiyonunda 900p/30fps İle Çalışacak Olmasının Nedeni Bir Hayli İlginç

Assassin’s Creed: Unity’den yeni bir kadın karakter!

Ubisoft yayımladığı son videoda yeni bir kadın karakteri ortaya çıkardı. Elise The Fiery Templar!

AC Unity’nin ana karakteri Arno Dorian, Paris şehrinin sokaklarında zamana karşı üstlendiği bu mücadeleyi kimin için verdiğini ortaya çıkarıyor; soylu genç Elise’i giyotine gitmeden kurtarıyor. Elise, tapınakçıların arasındaki yerini korumaya kararlı, bağımsız, genç bir asilzade. Oyundaki ana karakterlerden biri, fakat henüz oynanabilir değil.

Twitter’da #AskACArno hashtagi ile gelen sorulardan birine çok fazla ayrıntı vermek istemeyen Ubisoft, karışık bir aşk hikayesinin yer alacagından bahsederek cevap vermişti. Yayımlanan video Elise’in ve Arno’nun arasında özel bir bağ olacağını düşündürdü, ki bu da serinin hayranlarını fazlasıyla meraklandırdı. Her ne kadar doğrulanmamış olsa da, bu söylenti AC hayranları tarafından konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ayrıca firma, AC: Unity’yi konu edinen Oliver Bowden’ın kaleme alacağı yeni bir romanın yayımlanacağını açıkladı. Bu romanda olaylar, Bowden’ın önceki Assassin’s Creed romanlarına ve Elise’in bakış açısına dayalı olarak gelişmekte.

Assassin’s Creed Unity, PS4, PC ve Xbox One için 28 Ekim’de piyasada olacak.

Assassin’s Creed: Unity için yeni videolar!

Merakla beklenen Assassin’s Creed: Unity için yeni bir gameplay trailerı ve tanıtım videosu yayınlandı.

Bastille Günü’ne özel olarak yayınlanan videoda görüldüğü üzere oyun, Fransız Devrimi’ni ele alacak. Ana karakterimiz Arno, Fransa’nın bozuk ve kendi içinde çelişkili adalet sisteminin işleyişinden bahsediyor, Fransız halkı için artık devrim zamanının kapıda olduğunu söylüyor. Devrim zamanı genel olarak Inside The Revolution videosunda anlatılmakta. İyi seyirler.

Ubisoft’un bu yıl E3’te tanıttığı oyun içi grafikler ilk videoda görülmekte. Ayrıca Ubisoft’un son açıklamasına göre AC:Unity, Assassin’s Creed I’den sonraki en iyi başlangıç noktası. Geliştirici firma, aynı zamanda eski nesil platform oyuncularını da düşündüğünü söylüyor.

Assassin’s Creed: Unity, PC, Xbox One ve PS4 platformları için 28 Ekim’de oyunseverlerle buluşacak.

E3 2014’ün En İyi Oyunları Seçildi

E3 2014’te çeşitli geliştirici, dağıtıcılar ve platformlar tarafından sergilenen oyunlar arasından en iyiler seçildi. Okumaya devam et E3 2014’ün En İyi Oyunları Seçildi

E3 Ubisoft Özel: Assassin’s Creed Unity Esti Gürledi!

Assassin’s Creed Unity’nin E3 2014 şerefine gösterilen tüm video ve ekran görüntülerini bir araya getirdik. Okumaya devam et E3 Ubisoft Özel: Assassin’s Creed Unity Esti Gürledi!

Assassin’s Creed Unity de Açığa Çıkmak Üzere

Assassin’s Creed Unity yarından itibaren tamamı ile gün yüzüne çıkacak…

Okumaya devam et Assassin’s Creed Unity de Açığa Çıkmak Üzere

The Division Yine Mi Erteleniyor?

Ubisoft‘un dün yaptığı kazanç sunumunda The Division‘ın bulunmaması, 2015 mali yılında ise bir nişancı oyunun geleceğinin söylenmesi ertelenmiş olma ihtimalini dahada arttırıyor. Okumaya devam et The Division Yine Mi Erteleniyor?

Assassin’s Creed Unity’nin İlk Videosu Yayınlandı

Assassin’s Creed ailesinin yeni oyunu Unity için tanıtımlar başladı. İlk video huzurlarınızda… Okumaya devam et Assassin’s Creed Unity’nin İlk Videosu Yayınlandı