Mirror’s Edge 2 En Sonunda EA’nın Sitesinde De Göründü!

Daha dün Amazon’un iki farklı sitesinde görüntülendiğini duyurduğumuz Mirror’s Edge 2 ismi Electronic Arts’ın web sitesine de girdi! Okumaya devam et Mirror’s Edge 2 En Sonunda EA’nın Sitesinde De Göründü!

Bethesda’dan Yeni Bir Oyun Geliyor!

Bethesda Softworks sayılı saatler sonra yepyeni bir proje ile karşımızda olacak! Okumaya devam et Bethesda’dan Yeni Bir Oyun Geliyor!

Call of Duty: Ghosts Geliyor!

Call of Duty cephesinde sular durulmuyor! Sanırız ki bu kez köklü değişikliklerle birlikte gerçekten beklenesi bir COD geliyor! Okumaya devam et Call of Duty: Ghosts Geliyor!

Bethesda’nın Gizemli Projesi Bugün Ortaya Çıkıyor!

İki gündür mini teaserlarla dikkatleri üzerine çeken Bethesda’nın gizemli projesi bugün ortaya çıkıyor! Okumaya devam et Bethesda’nın Gizemli Projesi Bugün Ortaya Çıkıyor!

Yeni Xbox’un Duyuru Tarihi Kesinleşti!

Herkesin merakla beklediği ve Microsoft’un sır gibi saklamayı sürdürdüğü yeni nesil Xbox’un ne zaman duyurulacağı kesinleşti diyebiliriz! Okumaya devam et Yeni Xbox’un Duyuru Tarihi Kesinleşti!

FIFA 14 Haftaya Gün Yüzüne Çıkıyor!

Konami’nin PES 14 hakkında teknik bilgileri paylaşmasından bu yana sessizliğini koruyan EA haftaya FIFA 14’ü duyurmayı planlıyor! Okumaya devam et FIFA 14 Haftaya Gün Yüzüne Çıkıyor!