Alien: Isolation İnceleme

Alien: Isolation kısa bir süre önce satışa sunuldu. Oyunu sizler için tecrübe ettik, gerçek Alien korkusu nedir iliklerimizde hissetik. Sıra sizde! Okumaya devam et Alien: Isolation İnceleme

Efsane Alien Filmi Kadrosu Geri Dönüyor!

Yeni çıkacak olan Alien: Isolation oyunu için bir zamanların efsane ekibi yeniden toparlanıyor.

Okumaya devam et Efsane Alien Filmi Kadrosu Geri Dönüyor!

Creative Assembly E3’ü Boş Geçmedi Alien: Isolation

Total War serisinden tanıdığımız Creative Assembly deneyimi olan türden farklı bir yapımla iddialı olarak karşımıza çıkacak. Alien: Isolation fragmanı yayında!

Okumaya devam et Creative Assembly E3’ü Boş Geçmedi Alien: Isolation

Alien: Isolation’ın Ekran Görüntüleri Sızdı!

Total War serisiyle ünlenen Creative Assembly’nin yeni yapımı Alien: Isolation’ın yeni görüntüleri sızdı!

Sega ve Creative Assembly’nin Rome 2’den öncesinden beri bir Alien oyunu üzerinde çalıştıkları haberi biliniyordu fakat bu güne kadar ortada resmi bir haber veya görüntü yok idi. Lakin kısa bir süre önce, hem yeni hemde eski platformlara hazırlanan yapımdan dört adet ekran görüntüsü internete sızdı.

Gizlilik ve korku ögeleri barındıracak olan FPS yapımın önümüzdeki sene çıkışını yapması bekleniyor. Her ne kadar şu ana kadar ne SEGA ne de CA bu görüntüleri doğrulasa da görüntülerin kaliteli olması resmi olma olasılığını yükseltiyor. SEGA’nın oyunu E3 2013’de duyurmayı planladığı fakat açıklamayı ve oyunu ertelemek durumunda kaldığı bilinmekte. Alien filmlerindeki Ellen Ripley karakterinin kızı olan Amanda’nın oyunun ana karakteri olduğu da gelen bilgiler arasında.