Double Fine Adventure’un İsmi Artık Broken Age!

Evet Oyunfest severler, Tim Shafer’in merakla beklenen yeni macera oyununun ismi sonunda belli oldu! Broken Age! Okumaya devam et Double Fine Adventure’un İsmi Artık Broken Age!

The Humble Bundle For Android 4 Yayınlandı

Bir süredir merakla beklenen mobil “The Humble Bundle” paketi artık yayında! Okumaya devam et The Humble Bundle For Android 4 Yayınlandı

Dead Space 3 İçinizdeki Araştırmacıyı Dışarı Çıkartacak!

2013’ün merakla beklenmekte olan yapımlarından biri olan ve korku severlerin türün geleceği hakkındaki şüphelerine yanıt verecek Dead Space 3’ten yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. EA pazarlama müdürünün geçtiğimiz gün yaptığı açıklamaların ardından şimdi de yapımcı Steve Papoutsis’in verdiği röportajla Dead Space 3 ile ayak basacağımız buzlu gezegen Tau Volantis’te bizleri nelerin beklediğine ışık tutuluyor… Okumaya devam et Dead Space 3 İçinizdeki Araştırmacıyı Dışarı Çıkartacak!

The Slender Man ile Tanışın!

Slender Man efsanesini duymuş muydunuz? Bugüne dek duymadıysanız artık kendisiyle tanışmak için geçerli bir bahaneniz var! The Slender Man en büyük korkularınızı açığa çıkarmak için geliyor!.. Okumaya devam et The Slender Man ile Tanışın!