Ubisoft Ve Disney’den Yeni 3DS Oyunu: Gravity Falls

Ubisoft ve Disney Interactive, Gravity Falls isimli çizgi diziyi temel alan bir 3DS oyunu üzerinde beraber çalışıyor. Okumaya devam et Ubisoft Ve Disney’den Yeni 3DS Oyunu: Gravity Falls

Disney Infinity İçin Her Yıl DLC Çıkacak!

Disney Interactive’in Avalanche Software ile birlikte hazırladıkları Disney Infinity için her yıl yeni bir disk halinde DLC yayınlanacağı duyuruldu. Okumaya devam et Disney Infinity İçin Her Yıl DLC Çıkacak!

Castlevania: Mirror of Fate Ne Zaman Geliyor?

Konami’nin 2013 için beklenen yapımları arasında yer alan iki Castlevania oyunundan 3DS’de görme imkanı bulacağımız Mirror of Fate’in ABD ve Avrupa çıkış tarihleri açıklandı! Okumaya devam et Castlevania: Mirror of Fate Ne Zaman Geliyor?

Square Enix’ten Yepyeni Bir Proje!

Şu sıralar Hitman serisinin 5. oyunuyla dijital oyun piyasasında fırtınalar estiren Square Enix’in yeni ve gizli bir proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı! Okumaya devam et Square Enix’ten Yepyeni Bir Proje!

Kara Cuma’nın Sonuçları Ortaya Çıktı!

Önceki gün sizlere sunduğumuz bir haberde Microsoft’un Kara Cuma haftasında ulaştığı Xbox 360 rakamından bahsetmiş ve 750.000 adetle bir hafta içerisinde rekor bir satışa ulaşan konsolun henüz ömrünü tamamlamadığını gösterdiğini belirtmiştik. Ancak Xbox 360’ın en fazla satış rakamına ulaşan konsol olduğunu bilmiyorduk… Okumaya devam et Kara Cuma’nın Sonuçları Ortaya Çıktı!

PES 2013: On The Pitch Gameplay Trailer

Yine ekran başında saatlerimizi çalacak oyun için tanıtım videosu yayınlandı. Pro Evolution Soccer 2013 geliyor!

Okumaya devam et PES 2013: On The Pitch Gameplay Trailer

PES 13’ün Tanıtım Videoları Devam Ediyor! Sırada Oynanış Var!

Pro Evolution Soccer 2013’ün tanıtım videoları ikinci bölümüyle devam ediyor. PES 13’te bulunan oyun modlarını tanıdığımız Episode 1’in ardından şimdi sırada oynanış var!.. Okumaya devam et PES 13’ün Tanıtım Videoları Devam Ediyor! Sırada Oynanış Var!

FIFA 13’te “Street” Modu Olacak! Türkiye Ligi’de Geri Dönüyor!

FIFA Street ile FIFA 13 birleşiyor! FIFA 13’te “Street” modu da bulunacak! Okumaya devam et FIFA 13’te “Street” Modu Olacak! Türkiye Ligi’de Geri Dönüyor!