Halo Wars 2’nin E3 2016 Fragmanları Yayınlandı

Hem PC hemde Xbox One’a çıkış yapacak olan, E3 2016’da hem Microsoft hemde PC Gaming Show sunumlarında görülen Halo Wars 2’nin çıkış tarihi de açıklandı.

Okumaya devam et Halo Wars 2’nin E3 2016 Fragmanları Yayınlandı

Halo: Spartan Assault’un Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bugün resmi sitesinde duyurulduğu üzere Halo: Spartan Assault, Xbox One için 24 Aralık 2013’te dijital indirme yoluyla 14.99 Dolar’a satışa çıkacak. Xbox One ve Xbox 360 için çıkacak Halo: Spartan Assault, 30’un üzerinde görev, tamamiyle yeni Co-op mod ve Operation Hydra genişleme paketini içeriyor.

Ayrıca Windows 8 ve Windows Phone 8 için Halo: Spartan Assault’u 15 Aralık 2013’ten önce satın alan Halo hayranlarının Xbox One versiyonunu 4.99 Dolar indirimli fiyattan satın alma hakkı olacak.

Xbox 360 için Halo: Spartan Assault 2014 Ocak’ında piyasaya çıkacak.

Yeni Halo’nun Yönetmeni Değişti

343 Industries’in yeni bir yönetmene kavuştuğu açığa çıktı.

Bugün erken saatlerde David Ellis 343 Industries’in tasarımcısı timlongojr isimli Twitter kullanıcısına Bir Tweet attı. Eğer profiline bakarsanız şu şekilde bir şey göreceksiniz.

Tim-Longo

Bu arada Tim Republic Commando ve Tomb Raider Reboot’unda Yönetmenidir.

Şöyle diyebiliriz ki,Tim Longo artık 343 Industries’in yönetmeni.Tim’den önce yönetmen olan Josh Holmes’ın Twitter biyografisinde artık şöyle yazıyor :

Josh-Holmes

Görebildiğiniz gibi Twitter’ında yazan “EP @343” Artık yönetmen olmadığını ve 343 Industries’de artık yapımcı olarak çalıştığını belirtiyor. Josh Holmes’ın neden Halo için yönetmen olmadığını bilmesek de, bunun bu yılın erken zamanlarında ‘Halo 4’ün sunumunda gösterdiği fotoğrafla bir alakası olduğunu düşünüyoruz. Bu fotoğrafla hem çok fazla kişinin kırılmasına hem de çok aşırı büyük bir tepki verilmesine neden olmuştu. (Bkz. haber resmi)

Tim Longo’ya 343 Industries’de olan yeni işinde iyi şanslar dileriz. Umarız ki bu markayı olabildiğince iyi temsil ederler ve yeni Halo’larla bizi bol bol eğlendirirler.