Eskilerden Bir İsim Daha Ekranlarımıza Dönüyor!

Bir zamanların efsane isimleri bir bir ekranlarımıza geri dönüyor! Sıradaki isim “Castle of Illusion!” Hatırladınız mı?

SEGA bugün yayımladığı bir teaser videosuyla bu yaz bizlerle buluşturacağı yeni bir oyunun duyurusunu yaptı. Her ne kadar video içerisinde herhangi bir isim zikredilmese de bu yaz yayımlanacağı belirtilen oyuna ipucu niteliği taşıyan görseller, söz konusu oyunun 1990’da yayımlanmış olan “Castle of Illusion”dan başkası olamayacağına işaret ediyor.

Ayrıca geçtiğimiz ay Brezilya derecelendirme kuruluşunda ortaya çıkan Castle of Illusion kaydı da ihtimalleri güçlendiriyor. Bahsettiğimiz referansa göre Castle of Illusion PS3, Xbox 360, Wii U ve PS Vita platformları için gelecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir