Elder Scrolls Online’ın FPS Mekanikleri Görücüye Çıktı!

Bethesda Softworks’ün efsanevi RPG’si Elder Scrolls’un MMO uyarlaması yeni videosuyla serinin hayranlarının yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

2015 yılında oyuncularla buluşacak olan Elder Scrolls Online’a ait yayınlanan son video Morrowind topraklarında karşımıza çıkacak Kwama adlı yaratıkları tanıtırken, bir yandan da serinin bugüne dek sunulan oyunlarında karşımıza çıkan FPS açısı seçeneğinin MMO’da da es geçilmediğini gösteriyor.

Öte yandan Bethesda’dan yapılan açıklamayla Scrib, Worker ve Warrior olmak üzere üç sınıfa ayrılan Kwama’ların ortaklaşa çalışarak bizleri epey zor durumda bırakabilecek yapay zekaya sahip oldukları da belirtildi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir