Elder Scrolls Online Summerset, Mükemmel Bir Sinematik İle Çıkışını Gerçekleştirdi

Unutulmuş birer birer, Eski dostlar eski dostlar

Ha çıktı ha çıkacak derken, Elder Scrolls Online oyuncularının heyecanla beklediği “Summerset” eklenti paketi sonunda PC için çıkışını gerçekleştirdi (Konsolcular, sizin 5 hazirana kadar beklemeniz gerek). Oyunun ikinci büyük eklenti paketi olan Summerset, yanında sadece devasa yeni bir bölge, yeni bir raid ve yeni görevler getirmekle kalmadı. Oyuna aynı zamanda uzun zamandır heyecanla beklenen mücevherat üretme sistemi de eklendi. Şimdiye kadar sadece öldürdükleri yaratıklardan veyahut çeşitli zindan, raidlerden mücevherat elde edebilen oyuncular, bu sistemle birlikte artık kendi mücevherlerini kendileri üretebilecekler.

Tabi olay mücevherat üretme sistemiyle kalmadı. Bunu üretebilmek adına oyun haritasının tamamına mücevher maden kaynakları ve yeni bir dolmen çeşidi eklendi.

Oyuncular bu güncellemeyle birlikte, mücevher üretme yetenek ağacından ayrı olarak bir de Psijic Order yetenek ağacına kavuşmuş oldu. Bu yetenek ağacıyla birlikte oyuna zamanı geriye sarma(?!) gibi oldukça değişik yetenekler de dahil oldu.

Hepsini bir kenara bıraktığımızda; ESO oyuncularının favori Khajit’i, eski dost, Razum-dar bu eklentiyle birlikte bizlerle yeni maceralara atılmak üzere geri döndü, daha ne olsun.

Şimdi müsaadenizle, içinde Razum-dar’ın da bulunduğu harika “çıkış günü” sinematiğini aşağıya iliştirip, Summerset’e doğru yola koyuluyorum.

Not: koyulamadı, 12 gb’lık güncellemeyi bekliyor

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir