Elder Scrolls Online Summerset, Mükemmel Bir Sinematik İle Çıkışını Gerçekleştirdi

Elder Scrolls Online Summerset, Mükemmel Bir Sinematik İle Çıkışını Gerçekleştirdi

Unutulmuş birer birer, Eski dostlar eski dostlar

Ha çıktı ha çıkacak derken, Elder Scrolls Online oyuncularının heyecanla beklediği “Summerset” eklenti paketi sonunda PC için çıkışını gerçekleştirdi (Konsolcular, sizin 5 hazirana kadar beklemeniz gerek). Oyunun ikinci büyük eklenti paketi olan Summerset, yanında sadece devasa yeni bir bölge, yeni bir raid ve yeni görevler getirmekle kalmadı. Oyuna aynı zamanda uzun zamandır heyecanla beklenen mücevherat üretme sistemi de eklendi. Şimdiye kadar sadece öldürdükleri yaratıklardan veyahut çeşitli zindan, raidlerden mücevherat elde edebilen oyuncular, bu sistemle birlikte artık kendi mücevherlerini kendileri üretebilecekler.

Tabi olay mücevherat üretme sistemiyle kalmadı. Bunu üretebilmek adına oyun haritasının tamamına mücevher maden kaynakları ve yeni bir dolmen çeşidi eklendi.

Oyuncular bu güncellemeyle birlikte, mücevher üretme yetenek ağacından ayrı olarak bir de Psijic Order yetenek ağacına kavuşmuş oldu. Bu yetenek ağacıyla birlikte oyuna zamanı geriye sarma(?!) gibi oldukça değişik yetenekler de dahil oldu.

Hepsini bir kenara bıraktığımızda; ESO oyuncularının favori Khajit’i, eski dost, Razum-dar bu eklentiyle birlikte bizlerle yeni maceralara atılmak üzere geri döndü, daha ne olsun.

Şimdi müsaadenizle, içinde Razum-dar’ın da bulunduğu harika “çıkış günü” sinematiğini aşağıya iliştirip, Summerset’e doğru yola koyuluyorum.

Not: koyulamadı, 12 gb’lık güncellemeyi bekliyor

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
21
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir