E3 Oyun Fuarı YouTube Live ile Geri Dönüyor

2016 yılında gerçekleştirilecek E3 2016 Oyun Fuarı bu yıl YouTube Live ile geri dönüyor! Nasıl mı?

Açılımı Electronic Entertainment Expo, yani E3 olan oyuncu fuarı için geçtiğimiz yıl Twitch üzerinden tüm dünyaya canlı yayın sunuluyordu. Bunun üzerine YouTube da, yine geçen yıl kendi E3 yayınını Twitch dahilinde ve bazı yenilikler ile gerçekleştirdi.

Bu yıl da Geoff Keighly tarafından sunulacak 12 saatlik yayın 13 Haziran’da Türkiye saati ile 19:00’da her zamanki fuar içeriğine ek olarak YouTube Live’de yayınlanacak. 2015’teki fuardan itibaren bu zamana kadar, bu yıl E3 fuarında gösterilebilecek büyük isimlerden bazılarını tahmin de edebiliyoruz. Örneğin Walking Dead: Michonne duyurusu, Dishonored 2 çıkışından önceki son gösterimi, The Elder Scrolls: Legends masaüstü kart oyunu veya kim bilir, belki Bethesda bizlere yepyeni bir Elder Scrolls ve hatta yeni bir Fallout oyunu bile duyurabilir!

Neden olmasın? Sonuçta Bethesda Softworks, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da E3 fuarına ev sahipliği yapacak. Ve bu da akıllara pek çok soru işareti getiriyor. En son Fallout 4 çıktı, yeni DOOM çıktı ve incelemesini de yaptık derken ücretsiz mobil oyunu olan Fallout Shelter da geçen sene E3 fuarıyla aynı gün çıkış yaptı. Ücretsiz bir diğer oyun olan The Elder Scrolls: Legends halen kapalı beta aşamasında olduğuna göre, belki bu E3’te tam çıkışını yaparlar.

Peki bitti mi? Tabii ki de hayır! Bethesda geçen yıl olduğu gibi bu yıl 14-16 Haziran 2016 tarihleri arasında E3 Oyun Fuarına “ev sahipliği” yaparak, bizlere yepyeni duyurular da yapabilir. Merakla bekliyoruz!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Savaş Coruh

Başta RPG türevleri, ardından RTS ve TBS türü oyun hastası. Bethesda Softworks fanatiği olarak da bilinir. Her zaman için Orta-dünya'da Saruman, Çok Çok Uzak Galaksi'de Sithler ve Elder Scrolls'ta Karanlık Kardeşlik gibi dışlanan tarafta olmuştur. Oyunlarda en azılı haydut, en pis hırsız veya eli kanlı bir vampirdir. Bethesda rulez...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir