E3 2016’da Tripwire’dan Killing Floor Çıkartması

Killing Floor’un VR sürümü olan Incursion, Killing Floor 2’ye Bulls-Eye Eklentisi ve Çıkış Tarihi! Tripwire E3 2016’yı özellikle beklemiş olmalı!

E3 2016’daki PC Gaming Show’a adeta Killing Floor çıkartması yapan Tripwire Interactive, ilk olarak karşımıza Killing Floor 2’nin yeni eklentisi The Bulls-Eye içerik paketi ile çıktı. Türkçe dil desteğine de sahip olan Killing Floor 2 için bu yeni içerik paketinde oyuncular Player vs Zed oun modunun daha da genişlemiş bir halini oynayacaklar. Pakette aynı zamanda yeni karakterler, yeni silahlar ve yeni bir perk olan Sharpshooter’da yer alıyor. Tripwire Interactive, topluluk içerisinde gerçekleştirdikleri harita yarışmasında en beğenilen iki haritayı da oyuna bu paket ile ekliyor. The Bulls-Eye içerik paketi, henüz Steam’de Early Access olan oyun için, sunum sırasında çıkışını gerçekleştirdi. Tripwire, The Bulls-Eye içerik paketi için fragmanda yayınladı.

PC Gaming Show’daki sunuma Tripwire Interactive adına katılan John Gibson, içerik paketi ile de yetinmeyip oyunun bu sonbahar aylarında Early Access modelinden çıkıp gerçek anlamda çıkışını yapacağını açıkladı. Bununla da hızını alamayan John Gibson, önümüzdeki hafta sonu oyuncuların yeni paketi denemeleri için Killing Floor 2’nin Steam’de ücretsiz hafta sonu etkinliği ile yer alacağını da belirtti.

Tripwire Interactive asıl sürprizini içerik paketi ve çıkış tarihi ile yapmadı. Asıl bombayı, John Gibson’un sahneye davet ettiği Oculus’tan Anna Sweet patlattı. Oculus Touch için geliştirilen yeni bir VR oyunu olan KF VR Incursion duyuruldu. Özellikle VR gibi henüz tam olarak keşfedilmemiş bir ortamda bu tarz bir oyun geliştirmenin zorluklarına değinen John Gibson, yapımlarını VR dünyasına getirmenin mutluluğunu da sözlerine ekledi. Tripwire Interactive VR dünyasına giriş yaptıkları yapımları KF VR Incursion için bir de fragman yayınladı.

Bir VR oyunu olarak oldukça hoş gözüken yapımda korku ve gerilim teması serinin diğer oyunlarından daha çok ön planda olacak gibi. Çevredeki silahlar ile etkileşime geçeceğimiz yapım için henüz bir çıkış tarihi verilmedi. Şimdilik sadece Oculus Touch platformuna gelecek yapım gerçekten ilgi çekici duruyor. Bekleyemiyoruz!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir