E3 2016: The Division’a 2 Yeni DLC Göründü

Ubisoft, sevilen oyunu The Division içeriğini genişletmeye devam ediyor. Underground ve Survival isimlerinde iki yeni DLC yolda.

Son günlerde oyuncu sayısında bariz bir düşüş yaşayan The Division’ı tekrardan zirveye çıkarmayı amaçlayan Ubisoft, oyun için iki yeni DLC’yi tanıttı. Bu DLCler’den ilki olan Underground; oyun haritasını genişletip yeni oynanış imkanları sunacakken, ikinci DLC’miz Survival’da ise elimizden geldiğince hayatta kalmaya çalışacağız.

The Division’da şimdiye kadar, hep yeryüzünü keşfetmiştik. Ancak şimdi sıra, yer altında saklı olanları bulmakta. Metroları, tünelleri ve daha birçok tehlikeli mekanı keşfedeceğimiz bu DLC, Season Pass sahipleri için ücretsiz olacak sunulacak. Eğer Season Pass sahibi değilseniz para ödeyerek de sahip olabilirsiniz, ancak henüz açıklanmış bir fiyat yok. Ve de Xbox One sahipleri; DLC’ye PC ve PS4 kullanıcılarından daha erken kavuşacaklar. Xbox One için 28 Haziran’da piyasa sürülecek DLC; PS4 ve PC için 2 Ağustos’ta çıkışını gerçekleştirecek.

İkinci paketimiz Survival, klasik hayatta kalma oyunlarının dinamiklerini içeriyor. Düşmanların daha ölümcül olduğu, hava şartlarının iyice kötüleştiği bir bölgede kendimizi sınayıp hayatta kalmaya çalışacağız. Bu yaz piyasaya sürüleceği belirtilen DLC için belirlenmiş bir fiyat bulunmuyor.

Ayrıca Ubisoft, 30. yılını kutladığı için bir de sürpriz yaptı. Ubisoft Club üyeliği bulunan The Division; oyun için özel olarak tasarlanan Splinter Cell, Ghost Recon Wildlands ve The Divison kıyafetlerine hiçbir ücret ödemeden sahip olabilecekler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir