E3 2016 South Park: The Fractured But Whole Tüm İhtişamıyla Geliyor

E3 2016 South Park: The Fractured But Whole Tüm İhtişamıyla Geliyor

Sevilen animasyon komedi dizisi South Park’ın ikinci oyun uyarlaması South Park: The Fractured But Whole, E3’de eğlenceli bir şekilde tanıtıldı.

South Park: The Stick of Truth ile oyuncuların ve South Park hayranlarının büyük beğenisini kazanan Ubisoft, yeni bir South Park oyunu için kolları sıvadı. South Park: The Fractured But Whole adına sahip yapım, South Park evreninin tüm eğlencesini ve RPG türünün zengin içeriğini vaat ediyor.

The Stick of Truth’un kaldığı yerden devam edeceğimiz bu oyunda, dizinin ana karakteri Cartman, arkadaşlarını toplayıp bir süper kahraman ekibi oluşturur. Ardından bu işi büyütüp süper kahraman filmi çekmeye karar verirler. Bu aşamada, aralarında yaşanan tartışmalar dolayısıyla bir savaş çıkar ve ekip ikiye ayrılır, birbiriyle savaşmaya başlar. Bizim amacımız da bu tartışmaya son noktayı koyup filmin çekilmesini sağlamak.

Oyunda yöneteceğimiz karakter, ilk oyundaki karakterimiz Douchebag olacak. Oyun içerisinde Brutalist, Blaster, Speedster gibi sınıflar olacak ve istediğimiz sınıfı seçerek savaşmaya başlayacağız. Mekanikler ilk oyunla büyük ölçüde aynı olsa da, yeni eklenen özellikler de var. Artık dövüşler sırasında çevreyle etkileşime girebileceğiz. Örneğin rakibimizi bir arabaya doğru fırlattığımızda, arabaya çarptığı zaman daha çok hasar alabilecek. Yeteneklerimiz sayesinde uzay-zaman modeline müdahale etme şansımız olacak.

Oyun için sadece henüz iki video yayınlansa bile; süper kahraman filmlerine, süper kahramanlara ve diğer Ubisoft oyunlarına göndermeler mevcut. Oyunda eski iki arkadaş önderliğindeki ekibin savaşacak olması; son zamanlarda vizyona giren Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ndan esinlenilerek yaratılmış. Cartman’ın film planlarını yaptığı yeşil tahtada yazan Supercraig, Man of Craig yazıları da, açık bir şekilde Superman ve Man of Steel’a gönderme. Ayrıca oynanış videosunda gördüğümüz, galaksiyi bir arada tutan rubik küpü; Assassin’s Creed serisinde bulunan ve dünyayı bir arada tutan Cennetin Sismik Parçaları’na bir gönderme. Tabi söz konusu South Park olunca elbette ki göndermeler önemli bir yer kaplıyor.

South Park: The Fractured But Whole 6 Aralık 2016’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Şunu da belirtmeden geçmeyelim; oyunu ön sipariş ettiğiniz takdirde South Park: The Stick of Truth’a hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceksiniz. Yayınlanan videoları da aşağıdan izleyebilirsiniz…

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Pro Evolution Soccer 2020 İncelemesi

Pro Evolution Soccer 2020 İncelemesi


Pro Evolution Soccer 2020 İncelemesi

https://yabgunizampasha.com/efootball-pro-evolution-soccer-2020-inceleme.html

Total War: THREE KINGDOMS – Eight Princes Chapter Pack Duyuruldu

Total War: THREE KINGDOMS – Eight Princes Chapter Pack Duyuruldu


Total War: THREE KINGDOMS – Eight Princes Chapter Pack Duyuruldu

https://yabgunizampasha.com/total-war-three-kingdoms-8-prens-ve-cine-damga-vuran-turkler.html

Killsquad İlk Bakış

Killsquad İlk Bakış


Killsquad İlk Bakış

https://yabgunizampasha.com/killsquad-ilk-bakis.html

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir