E3 2016 Just Dance 2017 Duyuruldu

Ubisoft’un dans tutkunları için geliştirdiği klasikleşen seri; Just Dance’in yeni oyunu Just Dance 2017 açığa çıktı. 

Ubisoft, bu seneki E3 konferansının açılışını Just Dance 2017 ile yaptı. Serinin her oyununda dans deneyimini ilerletmek için uğraşan Ubisoft, gene bu amaç için sağlam adımlar atmaya kararlı gözüküyor.

PlayStation 4, Xbox One ve WiiU kullanıcıları, Just Dance 2017’yi sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için hareket yakalayan kameralara veya başka aletlere gerek duymayacaklar. Tek ihtiyacınız olan şey akıllı telefonunuz. Just Dance Controller adı verilen uygulama sayesinde artık herhangi bir ilave alet gerekmeksizin, vücudunuzu istediğiniz gibi hareket ettirerek dans deneyiminin tadına bakabileceksiniz.

Dans ederek iyi bir vücuda sahip olmak isteyen oyuncular; yeni geliştirilen fitness modu sayesinde bir yandan dans ederken, bir yandan kalori yakabilecekler. Oyunda bulunacağı açıklanan bir diğer mod da Just Dance Machine. Bu moddaki amacımız ise gösterilen birbirinden farklı dans performanslarını sergilemek. Bu performansları başarıyla gerçekleştirdiğimiz takdirde, Ubisoft’un ‘uzaylı dostlarımız’ olarak isimlendirdiği canlıların, evlerine dönmelerini sağlayacağız.

Ayrıca Ubisoft bir sürpriz yaparak Just Dance 2017’nin Nintendo: NX’e de geleceğini duyurdu. Böylece ilk kez bir E3 konferansı sırasında, NX konsolu için bir oyun duyurulmuş oldu. Konsolun çıkış tarihi henüz belli olmadığından oyunun bu platforma ne zaman geleceği belirsiz. Ancak Just Dance 2017; Wii U, Wii, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, ve PC platformları için Ekim 2016’da satışa sunulacak.

Oyun için E3 2016’da yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir