E3 2016 Bethesda VR Geliyor

E3 2016 Bethesda VR Geliyor

Bethesda’nın çağa uyum sağlayarak, Sanal Gerçeklik teknolojisi üzerinde çalıştıklarını, Bethesda VR adıyla E3 2016 fuarında Pete Hines tarafından açıklandı.

Bethesda yine her zaman olduğu gibi hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Bu sefer pek çoğumuzun beklemediği ama hayalini düşlediği, Sanal Gerçeklik ile karşımıza çıktılar. Oyun oynamanın kurallarını değiştirecek ve bizi, gerçekten de oyunun içindeymiş gibi hissettirecek VR teknolojisini duymayan yoktur. Bethesda da tıpkı mobil oyun sektörüne atıldığı gibi, bu teknoloji furyasına kapılan firmalardan biri oldu.

An itibariyle VR teknolojisiyle uyum sağlanması için üzerinde çalıştıkları iki Bethesda yapımı oyun var. Bunlardan biri; çok yakın zamanda çıkışını yapan, yeni DLC ve güncellemeleri duyurulan ve Doom İnceleme adıyla sizler için incelediğimiz o efsane! Son teknoloji grafikler ile donatılan ve id Tech 6 oyun motoruyla güçlendirilen oyunda, kendimizi DOOM cehenneminin tam ortasında hissedeceğiz.

Bethesda VR için oldukça uyumlu olduğu açıklanan bir diğer yapım ise; Red Rocket İstasyonu’nda elimizde silahımız, kolumuzda Pip-Boy ve yanımızda sadık köpeğimiz Dogmeat ile, çoraktoprakları karış karış gezebileceğimiz Fallout 4 olacak! Ve bu birbirinden güzel iki oyunu VR platformunda E3 2016 fuarına katılan herkes kısaca deneyimleme imkanına sahip oldu.

Bethesda VR desteği, HTC Vive platformu üzerinden 2017 yılında bizlere sunulacak. Dileriz gelecek bütün oyunlarda ve özellikle de çok daha gelecek yıllardaki yeni Elder Scrolls oyununda bu teknolojiyi yaşayabiliriz.

E3 2016 Konferansları Ve Fuar Alanını Canlı/Tekrar İzleyin!

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

PlayStation 5’in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları


PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

CES 2020’de Sony PlayStation 5’ ve PlayStation 4’e ait bilgiler açığa çıktı. https://yabgunizampasha.com/yeni-playstation-5in-logosu-ve-rakamlarla-playstation-4.html  

TOGG Yerli Oto Huzurlarınızda

TOGG Yerli Oto Huzurlarınızda


TOGG Yerli Oto Huzurlarınızda

TOGG yerli otomobilin tanıtımı gerçekleşti. https://yabgunizampasha.com/togg-yerli-otomobil-tanitimi-gerceklesti-tum-detaylar.html

ViewSonic Donanım Sponsorluğu

ViewSonic Donanım Sponsorluğu


ViewSonic Donanım Sponsorluğu

Bugün tüm şartlar gerçekleşti ve duyuru vakti geldi. Başlıkta okuduğunuz gibi, dünyanın seçkin oyun monitörü ve bu alanla alakalı teknolojilerini üreterek bizlerin, oyuncuların, kullanımına sunan firmalardan birisi olan ViewSonic donanım sponsorum...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir