Dying Light İçin 10 Adet Yeni DLC Çıkarılması Planlanıyor

Dying Light İçin 10 Adet Yeni DLC Çıkarılması Planlanıyor

Dying Light’ın yapımcısı Tymon Smektała YouTube üzerinden yayınladıkları videoda çıkaracakları yeni ücretsiz DLC’lerden bahsetti.

Son yıllarda popülerliği artan zombi-hayatta kalma oyunları arasında en çok dikkati çeken yapımlardan biri de hiç şüphesiz Dying Light olmuştur. 2015 yılının ilk haftalarında piyasadaki yerini alan oyun, çeşitli eksikleri bulunmasına rağmen oyuncular tarafından sevilmiş ve incelemelerden güzel puanlar almayı başarmıştı. Hal böyle olunca yapımcı şirket Techland de Dying Light’ı başıboş bırakmamış, güncellemeler ve DLC’ler yayınlayarak oyuncu topluluğunun memnuniyetini sürdürmüştü. Şirket YouTube kanalı üzerinden dün yayınladığı video beraberinde de oyun için yeni indirilebilir içeriklerin yolda olduğunu duyurdu.

Yapımcı Tymon Smektała oyunun çıkışı üzerinden neredeyse üç yıl geçtiğini belirterek sözlerine başladı ve “O zamanlar oyunumuzu haftada 700.000 kadar kişi oynuyordu. Ancak şimdilerde de hala 500.000 kişi oyunumuzu haftalık olarak oynamakta! Bu durum topluluğumuzun hala devasa, aktif ve daha fazlası için istekli olduğunu gösteriyor.” diyerek hala ciddi bir kesimin oyunu oynadığını vurguladı.

Hayranlara teşekkür etmeyi unutmayan Smektała “Önümüzdeki 12 aylık süreç içerisinde 10 tane yeni ve kendine özgü içerik paketi çıkaracağız. Yeni ve zorlu düşmanlar, oyun içi etkinlikler, çözülmesi gereken gizemler ve çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Bu içeriklerin tamamı her platformumuz için ücretsiz olarak yayınlanacak.” açıklamasıyla çıkaracakları DLC’lerin içeriğine değindi. Şirket olarak oyuncuların fikir ve görüşlerine önem verdiklerini de belirterek oyunla alakalı her türlü şey için kendileriyle iletişime geçilmesini talep etti.

Bu duyuru beraberinde Techland ve oyuncu topluluğu arasındaki sevgi bağı daha da güçlenecek gibi duruyor. Başka firmaların DLC politikaları nedeniyle oyuncular ile arasındaki ilişkinin fazlasıyla yıprandığını düşündüğümüz zaman Techland’in doğru yolda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Pandemic Express Nasıl Olmuş?

Pandemic Express Nasıl Olmuş?


Pandemic Express Nasıl Olmuş?

Gelecek vaat eden bir erken erişim daha: Pandemic Express – Zombie Escape. Bir başka erken erişim oyununu gösteriyorum size. Videoları ile dikkatimi cezbeden oyunu geçen oynadım, akabinde kısa bir süre önce Twitch’te canlı yayınını yaptım. Gayet eğlenceliydi, yayın da oyun da. Video...

Total War Three Kingdoms’da Nasıl Asker Üretiliyor?

Total War Three Kingdoms'da Nasıl Asker Üretiliyor?


Total War Three Kingdoms'da Nasıl Asker Üretiliyor?

Çin'de İmparator olmak kolay değil. Çin’i yönetmek istiyorsanız, bu koca kadim coğrafyayı kontrol altında tutmak ve rakiplerden arınmak için ordularınızın korku salması lazım. Karşı unsurları bertaraf etmek için dayanıklı, her savaş türüne hazırlıklı olması lazım. Peki bunu nasıl...

Trials of Fire’a Bir Bakış Attık

Trials of Fire'a Bir Bakış Attık


Trials of Fire'a Bir Bakış Attık

Trials of Fire İlk Bakış. Erken erişimin meyvelerinde bugün... Erken erişime çıkışını gerçekleştirmiş oyunlar üzerine yazdığım her ilk bakışta değindiğim bir husus var: erken erişim her zaman kötü değildir. Erken erişim nitelikli geliştiriciler ve oyunları için , normal şartlar altında...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir