Double Dragon: Neon’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Double Dragon: Neon’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Game Boy Color, Game Boy Advance ve Nintendo DS gibi el konsolları için hazırladığı oyunlarla tanınan WayForward, 80’lerin sevilen serisi Double Dragon’u 3D arenasına taşıyacakları Double Dragon: Neon’un çıkış tarihini duyurdu.

İlk olarak 1987’de Technos Japan tarafından biz oyuncularla buluşturulan “beat ’em up” tarzı Double Dragon’u hatırlıyor musunuz? Genç takipçilerimizin 1994 yapımı aynı adlı filmle hatırlayabilecekleri Double Dragon serisi, geçtiğimiz çeyrek asırlık dönem boyunca türlü konsollarda devam, spin-off ve yeniden yapımlar şeklinde bugüne dek gelmeyi başaran başarılı serilerdendir. Ayrıca Marvel tarafından hazırlanmış çizgiroman ve 2 sezon süren bir çizgi diziye de sahiptir.

Beat ’em up türünün ilk başarılı örneklerinden biri olan, türe co-op ve düşmanların silahlarını alabilme gibi yenilikler getirerek daha sonrasında hazırlanan birçok türdeşine örneklik eden Double Dragon, yine el ve ev konsollarındaki oyunlarıyla tanıdığımız WayForward firması tarafından yeni bir oyuna kavuşturuluyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında yapımcı firma WayForward’ın duyurduğu ve seriyi en baştan 3D olarak ele alacak olan Double Dragon: Neon’un ne zaman biz oyunculara merhaba diyeceği ve fiyatı en sonunda belli oldu.

Yalnızca Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için hazırlanmakta olan oyun 11 Eylül’de Playstation Network üzerinden 9.99$’a, ertesi gün olan 12 Eylül tarihinde ise Xbox Live Arcade üzerinden 800 Microsoft puanına satın alınabilecek.

Bill ve Jimmy Lee kardeşleri bu maceralarında yalnız bırakmak istemeyenlere duyurulur…

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir