Diablo Serisinin Yeni Oyunu Geliyor

Diablo Serisinin Yeni Oyunu Geliyor

Diablo serisinin yapımcı şirketi Blizzard Entertainment, serinin yeni üyesini geliştirmeye başlamak için oyun yönetmeni arayışına girdi.

Sevilen RPG serisi Diablo’nun yeni oyunu için hazırlıklar resmen başlıyor. Blizzard stüdyosunun resmi sitesinde yayınlanan iş ilanı aracılığıyla yapımın yolda olduğu doğrulandı. Oyun yönetmeni arandığını belirten ilan ise şu şekilde:

Blizzard Entertainment; Diablo serisine gelecekte önderlik etmesi için üstün halkla iletişim becerilerine, yaratıcılık anlamında kanıtlanmış deneyimlere, güçlü sistem tasarım yeteneklerine sahip ve geçmişte AAA kalitesinde oyunlarda görev almış bir oyun yönetmeni aramaktadır.

İş ilanın altında bulunan, adaylarda bulunması gereken sorumluluk ve koşullar bölümünün oldukça kabarık olduğu göze çarpıyor. Başvuracak adaylardan ilk olarak oyun dünyası tecrübesine ve Diablo serisine karşı bir tutkuya sahip olmaları isteniyor. Her ne kadar üçüncü oyunun sorunlu çıkış yaptığı ve eleştirilerin hedefi olduğu göz önüne alınsa da, seriye yeni oyun gelmesi halinde üçüncü oyunun yönetmeni Jay Wilson’un tekrar bu görevi üstlenip üstlenmeyeceği tartışılıyordu. Ancak Wilson’un kısa bir süre önce video oyunu geliştirme serüvenine nokta koyduğunu açıklamasının ardından bu ihtimal ortadan kalkmıştı.

Blizzard’ın resmi sitesinde iş ilanı verecek kadar ileri gitmesinden anladığımız kadarıyla, yakın zamanda oyun hakkında başka bilgiler elde etmeyi bekliyoruz. Umarız Blizzard; serinin yeni oyunuyla beraber üçüncü oyunda karşılaştıkları eleştirileri unutturur ve Diablo serisi tekrardan hak ettiği değeri görmeye başlar.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
21
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Juky Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Juky
Ziyaretçi
Juky

Büyük bir heyecanla bekliyorum