Deus Ex: Mankind Divided Çıktı! İncelememiz Yolda

Deus Ex: Mankind Divided Çıktı! İncelememiz Yolda

Deus Ex, Human Revolution’dan 5 yıl sonra Deus Ex: Mankind Divided ile oyuncularla buluşuyor.

Square Enix ve Eidos-Montréal bugün Deus Ex serisinin en yeni oyunu Deus Ex: Mankind Divided’ın PlayStation 4, Xbox One  ve Windows PC için satışa çıktığını duyurdu.

Büyük başarılara imza atan Deus Ex: Human Revolution’un devam oyunu olan ve çıkış öncesinde 100’den fazla ödül ve adaylık kazanan Deus Ex: Mankind Divided serinin seçim ve sonuç ilişkisine dayanan aksiyon RYO tabanlı oynanışını sürdürerek akıllarda kalan, etkileyici bir deneyim yaratacak. Oyuncular bir kez daha artık tecrübeli bir gizli ajan olmuş Adam Jensen rolüne bürünecek ve en son teknoloji ürünü silahlara ve takviyelere erişebilecekler. Zamana karşı yarışan Adam dünya çapında bir komployu aydınlatmak için doğru yaklaşımları ve kime güveneceğini seçmek zorunda olacak.

“Deus Ex oyun sektörünün en sevilen serilerinden biri ve bu oyun üzerinde neredeyse 10 senedir çalışıyor olmak hem büyük bir sorumluluk, hem de inanılmaz bir ayrıcalık” diyor Eidos-Montréal Stüdyo Şefi David Anfossi. “Deus Ex: Mankind Divided ile oyunculara sabırsızlıkla bekledikleri oyun deneyimini yaşatma amacı çerçevesinde seriyi yeni bir seviyeye çıkarmayı hedefledik.”

Oyunda ayrıca yeni ve yenilikçi bir oyun modu olan Deus Ex: Mankind Divided – Breach de bulunuyor. Bu yeni mod ilk kez Deus Ex: Mankind Divided’ın oynanışına arcade bir yaklaşım sunacak ve oyuncuların benzersiz bir bulmaca-nişancı deneyimi yaşamalarını sağlayacak.

Deus Ex: Mankind Divided’ın PlayStation 4, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve Windows PC için çıkışına ek olarak, Deus Ex Universe Deus Ex GO, Deus Ex: Black Light, ve Deus Ex Universe: Children’s Crusade ile serinin hikayesini de genişletiyor. Prima’dan Deus Ex: Mankind Divided – Strategy Guide, Titan Publishing’den The Art of Deus Ex Universe ve Razer’dan Deus Ex Universe aksesuarları ve Musterbrand’den Deus Ex Universe – Couture ile oyuncular Deus Ex Evrenine kendilerini daha da fazla kaptırabilecekler.

Deus Ex: Mankind Divided PlayStation4, Xbox One ve PC için çıktı. İncelememiz de ilerleyen günlerde yayında olacak, Oyun Fest’i takip etmeye devam edin.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir