Deus Ex: Mankind Divided Çıktı! İncelememiz Yolda

Deus Ex: Mankind Divided Çıktı! İncelememiz Yolda

Deus Ex, Human Revolution’dan 5 yıl sonra Deus Ex: Mankind Divided ile oyuncularla buluşuyor.

Square Enix ve Eidos-Montréal bugün Deus Ex serisinin en yeni oyunu Deus Ex: Mankind Divided’ın PlayStation 4, Xbox One  ve Windows PC için satışa çıktığını duyurdu.

Büyük başarılara imza atan Deus Ex: Human Revolution’un devam oyunu olan ve çıkış öncesinde 100’den fazla ödül ve adaylık kazanan Deus Ex: Mankind Divided serinin seçim ve sonuç ilişkisine dayanan aksiyon RYO tabanlı oynanışını sürdürerek akıllarda kalan, etkileyici bir deneyim yaratacak. Oyuncular bir kez daha artık tecrübeli bir gizli ajan olmuş Adam Jensen rolüne bürünecek ve en son teknoloji ürünü silahlara ve takviyelere erişebilecekler. Zamana karşı yarışan Adam dünya çapında bir komployu aydınlatmak için doğru yaklaşımları ve kime güveneceğini seçmek zorunda olacak.

“Deus Ex oyun sektörünün en sevilen serilerinden biri ve bu oyun üzerinde neredeyse 10 senedir çalışıyor olmak hem büyük bir sorumluluk, hem de inanılmaz bir ayrıcalık” diyor Eidos-Montréal Stüdyo Şefi David Anfossi. “Deus Ex: Mankind Divided ile oyunculara sabırsızlıkla bekledikleri oyun deneyimini yaşatma amacı çerçevesinde seriyi yeni bir seviyeye çıkarmayı hedefledik.”

Oyunda ayrıca yeni ve yenilikçi bir oyun modu olan Deus Ex: Mankind Divided – Breach de bulunuyor. Bu yeni mod ilk kez Deus Ex: Mankind Divided’ın oynanışına arcade bir yaklaşım sunacak ve oyuncuların benzersiz bir bulmaca-nişancı deneyimi yaşamalarını sağlayacak.

Deus Ex: Mankind Divided’ın PlayStation 4, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve Windows PC için çıkışına ek olarak, Deus Ex Universe Deus Ex GO, Deus Ex: Black Light, ve Deus Ex Universe: Children’s Crusade ile serinin hikayesini de genişletiyor. Prima’dan Deus Ex: Mankind Divided – Strategy Guide, Titan Publishing’den The Art of Deus Ex Universe ve Razer’dan Deus Ex Universe aksesuarları ve Musterbrand’den Deus Ex Universe – Couture ile oyuncular Deus Ex Evrenine kendilerini daha da fazla kaptırabilecekler.

Deus Ex: Mankind Divided PlayStation4, Xbox One ve PC için çıktı. İncelememiz de ilerleyen günlerde yayında olacak, Oyun Fest’i takip etmeye devam edin.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir