Destiny The Collection İçin Tarih Verildi

Destiny The Collection, Rise of Iron paketini de içerecek bir şekilde oyunculara sunulacak.

Activision Blizzard, Inc.’in (Nasdaq: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. ve Bungie bu yıl oyun dünyasının en geniş çaplı içerik sunumlarından birini yayınlamaya hazırlanıyor – Destiny – The Collection. Ödüllü aksiyon nişancı serisinin Destiny: Rise of Iron genişleme paketi de dahil olmak üzere bugüne kadar çıkan tüm paketlerini içeren Destiny – The Collection, insanlığın hayatta kalış savaşına katılmak isteyen yeni Muhafızlar için mükemmel bir fırsat sunacak. Eski nesil konsollarda oynayan oyuncular için Destiny – The Collection yeni nesil sistemlerde Destiny oynamaya geçiş imkanı sunacak ve bu güncelleme programı 31 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek. Destiny – The Collection 20 Eylül 2016’da Rise of Iron ile birlikte yayınlanacak ve PlayStation 4 ve Xbox One (bazı özellikler için PlayStation Plus, Xbox Live Gold gerekir) için çıkacak.

“Destiny – The Collection henüz Destiny ile tanışmamış olan oyuncular için mükemmel bir başlangıç noktası,” diyor Activision’ın Destiny’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Byron Beede. “Destiny – The Collection Bungie’nin bugüne kadar yarattığı en etkileyici içeriği ve yakında yayınlanacak olan Rise of Iron’ı içeriyor. Ayrıca karakter güçlendirme özelliği sayesinde yeni oyuncular da Destiny oynayan arkadaşlarına hemen katılabilecekler.”

Destiny – The Collection veya Rise of Iron için ön sipariş veren oyuncular oyunun en favori silahlarından biri olan Iron Gjallarhorn’un siyah ve beyaz versiyonunu sahip olabilecekler. Dijital veya kutulu olarak ön sipariş veren oyuncular ayrıca Iron Gjallarwing Sparrow’a da sahip olacaklar.

Destiny sizi Dünya’daki son güvenli şehrin inanılmaz güçlere sahip bir Muhafızı rolünde aksiyon ve macera dolu cesur bir dünyaya götürecek. Etkileyici bir tek kişilik sinematik hikayenin içine girin ve güneş sistemimizdeki kadim harabeleri keşfedin. Üç veya altı oyunculu işbirliği aktivitelerinde arkadaşlarınıza katılın. Rekabetli çokluoyuncu modlarında arkadaşlarınıza karşı mücadele edin. Kendiniz kadar benzersiz bir kahraman yaratmak için karakterinizi geliştirin. Bir Efsane Olun.

Destiny – The Collection PEGI sistemi tarafından 16+ ile derecelendirilmiştir. PlayStation oyuncuları çıkış gününde Sonbahar 2017’ye kadar platforma özel kalacak özel Rise of Iron içeriğine de erişebilecekler. Yeni nesil konsollara geçiş imkanları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen şu adresi ziyaret edin: http://www.destinythegame.com/upgrade

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir