Destiny 2 İçin PC Çıkış Tarihi Onaylandı

Destiny 2 İçin PC Çıkış Tarihi Onaylandı

Yıllar sonra PC oyuncuları da kaderlerini Destiny 2 ile çizebilme şansı buluyor.

Biliyorum baya kötü bir kelime oyunu oldu ama Destiny 2’nin bugün çıkış tarihiyle birlikte PC’ye geleceği de onaylanınca insanı heyecan basıyor. 8 Eylül 2017‘de bizlerle buluşacak olan oyun için Bungie bugün bazı temel hikaye detaylarına ve satış sürecine dair bilgiler verdi. Eh, biraz geyik de olsa eğlenceli bir duyuru videosu da hemen aşağıda bizleri bekliyor.

Dünyadaki son güvenli şehrin de düşman güçleri Kızıl Lejyon’un eline geçtiği yepyeni bir hikayeyi arka planına alan Destiny 2’de, bir muhafız olarak bizden beklenen (her zaman olduğu gibi) yuvamıza kavuşabilmek için şehir kuvvetleriyle güçlerimizi birleştirmek ve bu uğurda yeni yetenekler ve silahları kullanmak.

İkinci oyunda oyuncular güneş sisteminde yeni yerler bulmak için bol bol seyahat edecek ve bu kez çok daha fazla ve ilk oyundan daha çeşitli bir görev sisteminde maceralarını çizebilecekler.

Bungie’nin söylediğine göre solo, koperatif ve rekabetçi olarak oyuncular birinci oyuna göre çok daha fazla oynanış seçeneğine ulaşabilecekler.

Şu an için herhangi bir oyun içi görüntü göremedim ama 18 Mayıs’ta oyunun oynanışına dair bir yayın olacak. Muhtemelen yazın olması beklenen betaya, çekilişsiz kurası katılmak istiyorsanız oyunu ne yapacaksınız? Eveeet, tabii ki ön siparişle alacaksınız.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Battlefield V İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı – Battle Royale Modu Göründü!

Battlefield V İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı - Battle Royale Modu Göründü!


Battlefield V İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı - Battle Royale Modu Göründü!

Battlefield V için yayınlanan Gamescom 2018 fragmanında oyunun Battle Royale modundan ilk görüntüler karşımıza çıktı. 21-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Gamescom 2018'e artık sayılı günler kaldı. Fuara katılacak oyun firmaları da gösterecekleri yapımlar için çeşitli içerikler...

Crystal Dynamics The Avengers Oyunu İçin Yeni Bir Stüdyo Açtı

Crystal Dynamics The Avengers Oyunu İçin Yeni Bir Stüdyo Açtı


Crystal Dynamics The Avengers Oyunu İçin Yeni Bir Stüdyo Açtı

Çizgi roman ve sinema dünyasının en popüler yapımlarından olan The Avengers'ı geliştirmesi için Crystal Dynamics yeni bir stüdyo açıyor. Hem ülkemizde hem de dünyada The Avengers (Yenilmezler) popülaritesi günden güne katlanarak büyüyor. Çizgi roman severlerin favori süper kahraman...

Red Dead Redemption 2’nin Beklenen Oynanış Videosu Geldi!

Red Dead Redemption 2'nin Beklenen Oynanış Videosu Geldi!


Red Dead Redemption 2'nin Beklenen Oynanış Videosu Geldi!

Merakla beklediğimiz oyunlar arasında yer alan Red Dead Redemption 2 için yayınlanan oynanış videosu oyunun kalitesini gözler önüne seriyor. Rockstar Games tarafından geliştirilen ve oyun dünyasının şu aralar en çok beklenen oyunlarından olan Red Dead Redemption 2'nin bugün ilk oynanış...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir