Destiny 2 İçin PC Çıkış Tarihi Onaylandı

Destiny 2 İçin PC Çıkış Tarihi Onaylandı

Yıllar sonra PC oyuncuları da kaderlerini Destiny 2 ile çizebilme şansı buluyor.

Biliyorum baya kötü bir kelime oyunu oldu ama Destiny 2’nin bugün çıkış tarihiyle birlikte PC’ye geleceği de onaylanınca insanı heyecan basıyor. 8 Eylül 2017‘de bizlerle buluşacak olan oyun için Bungie bugün bazı temel hikaye detaylarına ve satış sürecine dair bilgiler verdi. Eh, biraz geyik de olsa eğlenceli bir duyuru videosu da hemen aşağıda bizleri bekliyor.

Dünyadaki son güvenli şehrin de düşman güçleri Kızıl Lejyon’un eline geçtiği yepyeni bir hikayeyi arka planına alan Destiny 2’de, bir muhafız olarak bizden beklenen (her zaman olduğu gibi) yuvamıza kavuşabilmek için şehir kuvvetleriyle güçlerimizi birleştirmek ve bu uğurda yeni yetenekler ve silahları kullanmak.

İkinci oyunda oyuncular güneş sisteminde yeni yerler bulmak için bol bol seyahat edecek ve bu kez çok daha fazla ve ilk oyundan daha çeşitli bir görev sisteminde maceralarını çizebilecekler.

Bungie’nin söylediğine göre solo, koperatif ve rekabetçi olarak oyuncular birinci oyuna göre çok daha fazla oynanış seçeneğine ulaşabilecekler.

Şu an için herhangi bir oyun içi görüntü göremedim ama 18 Mayıs’ta oyunun oynanışına dair bir yayın olacak. Muhtemelen yazın olması beklenen betaya, çekilişsiz kurası katılmak istiyorsanız oyunu ne yapacaksınız? Eveeet, tabii ki ön siparişle alacaksınız.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Hitman 2’deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!

Hitman 2'deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!


Hitman 2'deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!

Ölmelerden kurtulamayan ünlü aktör Sean Bean bu sefer de Hitman 2'deki zorlu hedeflerimizden biri olacak. 2016'nın başlarında ilk kez çıkış yapan ve sene içerisinde altı bölüm olarak sunulan Hitman, ünlü seriye yeni bir soluk getirmiş ve beğenileri kazanmıştı. Bunun ardından yapımcı IO...

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme


OFD: 77.0%

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

OFD: 77.0%

Serinin nam salmış senaryo modunun terk edilip tüm ağırlığın çok oyunculu modlara verildiği Call of Duty: Black Ops 4 başarılı bir oyun mu? Geçtiğimiz yıllar Call of Duty serisi için oldukça zor anlara sahne oldu. Serinin her oyunu satış rakamları açısından tatmin edici olmayı başarsa da...

Deep Sky Derelicts İncelemesi

Deep Sky Derelicts İncelemesi


OFD: 80.0%

Deep Sky Derelicts İncelemesi

OFD: 80.0%

Uzayın ıssız ve ucu bucağı bilinmeyen derinliklerinde… Deep Sky Derelicts, pek çok oyuncunun tabiriyle, “Darkest Dungeon”un uzayda geçen versiyonu olarak kendine isim yapmış bir yapım. Peki Deep Sky Derelicts gerçekten Darkest Dungeon’un uzayda geçen versiyonu mu? Oynanışları ve yapıları çok mu...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir