Destiny 2 İçin PC Çıkış Tarihi Onaylandı

Destiny 2 İçin PC Çıkış Tarihi Onaylandı

Yıllar sonra PC oyuncuları da kaderlerini Destiny 2 ile çizebilme şansı buluyor.

Biliyorum baya kötü bir kelime oyunu oldu ama Destiny 2’nin bugün çıkış tarihiyle birlikte PC’ye geleceği de onaylanınca insanı heyecan basıyor. 8 Eylül 2017‘de bizlerle buluşacak olan oyun için Bungie bugün bazı temel hikaye detaylarına ve satış sürecine dair bilgiler verdi. Eh, biraz geyik de olsa eğlenceli bir duyuru videosu da hemen aşağıda bizleri bekliyor.

Dünyadaki son güvenli şehrin de düşman güçleri Kızıl Lejyon’un eline geçtiği yepyeni bir hikayeyi arka planına alan Destiny 2’de, bir muhafız olarak bizden beklenen (her zaman olduğu gibi) yuvamıza kavuşabilmek için şehir kuvvetleriyle güçlerimizi birleştirmek ve bu uğurda yeni yetenekler ve silahları kullanmak.

İkinci oyunda oyuncular güneş sisteminde yeni yerler bulmak için bol bol seyahat edecek ve bu kez çok daha fazla ve ilk oyundan daha çeşitli bir görev sisteminde maceralarını çizebilecekler.

Bungie’nin söylediğine göre solo, koperatif ve rekabetçi olarak oyuncular birinci oyuna göre çok daha fazla oynanış seçeneğine ulaşabilecekler.

Şu an için herhangi bir oyun içi görüntü göremedim ama 18 Mayıs’ta oyunun oynanışına dair bir yayın olacak. Muhtemelen yazın olması beklenen betaya, çekilişsiz kurası katılmak istiyorsanız oyunu ne yapacaksınız? Eveeet, tabii ki ön siparişle alacaksınız.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!


Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Oyun Sektörü'nün ihracatta 2018 yılında 1 milyar dolar barajını aştığını açıkladı. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ortaklığında düzenlenen etkinlikte ülkemizdeki oyun...

LG’ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!


LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

Buralar karışacak, vaziyet alın Dünyaca bilinen elektronik firması LG'nin Activision ile ortaklaşa gerçekleştirdiği bir "reaksiyon" testi, başlıkta belirttiğimiz sonucu verdi. Yaklaşık 1500 kişi üzerinde yapılan denemenin sonucunda, Xbox oyuncuları en yüksek "reaksiyon" gösterme ortalamasına...

Half-Life 3 İçin Yeni Bir Umut Doğdu

Half-Life 3 İçin Yeni Bir Umut Doğdu


Half-Life 3 İçin Yeni Bir Umut Doğdu

Half-Life 2'nin yazar kadrosunda bulunan Erik Wolpaw'ın tekrardan Valve ekibine katılması Half-Life 3'ü bekleyenleri heyecanlandırdı. Oyun dünyasına altın harflerle imza atan Half-Life 2 çıkalı tam 14 yıl oldu. Bu 14 yıllık süreç içerisinde defalarca kez serinin üçüncü ve yeni oyunu için "Ha...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir