Demon’s Souls 2 PS4’e Özel Olarak Geliyor Olabilir?!?!

Bir kaç gün önce Atlus firmasının hakla ilişkiler müdürü olan John Hardin, Playstation blog‘da bahsi geçen “%100 ihtimalle Demon’s Souls 2 çıkmayacak.” Sözünün üzerine bir kaç saat önce başka bir ekleme yaparak ”Bu söz Sony’e ait” dedi. Demon’s Souls’cuların aklına “Belki gelecek oyunun adı tam olarak Demon’s Souls 2 olmayacaktır” düşüncesini adeta monte etti.

NeoGAF kullanıcısı DemonNite, kendisinin bir Sony çalışanı olduğu az çok biliniyor, her ne kadar gerçek kimliği daha çok Fort Knox tarafında bilinse de, geçen günlerde PS4′e özel bir Souls yan ürünü çıkabileceği konusunda bir yazı yazmıştı, ve bu gün serinin fanlarını sevindirecek bir haber daha gün yüzüne çıktı.

Miyazaki’nin tam olarak ne yaptığı umurumda değil, ama eminim ki tüm Souls fanlarını heyecanlandıracak, bende dahil :)

Bilmeyenler için söyleyelim, Hidetaka Miyazaki Demon’s Souls’un Yönetmeniydi.

Bu esrarengiz proje hakkında daha fazla fikir edinmek için, Sony şirketinden anonim olarak kalmak isteyen başka bir kaynak bulduk, özellikle öğrenmek istediğimiz oyunun yapısı önceki oyunun devamı, yan oyunu gibi mi olacağını öğrenmekti, ne yazık ki bu konu hakkında cevap vermekten çekindi, ama kesinlikle kendisinin de söyledikleri üzerine yeni bir oyun bizleri bekliyor (mu acaba???).

Beklediğimize değecek. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Oyun PS3 için ilk çıktığı anda beklenenin üzerinde ilgi görmüş ve iyi satış rakamlarına ulaşmıştı, bunun üzerine uzun zamandır Souls severler aslında yeni bir oyun bekliyorlardı, eminiz ki bu proje hakkında gelecekte çıkacak her haber gündemimize oturacak nitelikte olacaktır.

Acaba oyun gelecek bir E3 oyun fuarında mı duyurulacak? Şu an için yapabileceğimiz tek şey bekleyip görmek eminiz ki bu konu da yakın zamanda gün yüzüne çıkacaktır.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir