Dedikodu: Final Fantasy 15 Ertelendi mi?

Final Fantasy 15’in ertelendiğine dair dedikodular oldukça kuvvetli.

Square Enix uzun süredir oyuncuları beklettiği eseri Final Fantasy 15’i erteliyor (muhtemelen). Aksiyon rol yapma tarzındaki oyun normalde Xbox One ve PS4 için 30 Eylül’de çıkacaktı Fakat Gamnesia sitesinin haberine göre bu tarih 29 Kasım’a çekilmiş durumda. 

GameStop yönetim kanalından bir kaynak da promosyon materyallerinin 14 Ağustos’a kadar vitrinlere yerleştirilmemesine dair emir aldıklarını söylüyor. Bu da resmi gecikme açıklamasının yakında Square Enix tarafından yapılacağının göstergesi.

Bu ertelenme haberlerini hep dedikodu olarak veriyoruz ama genelde doğru çıkıyorlar. Eylül ayı zaten fazlasıyla karışık bir ay,ReCore, Forza Horizon 3 ve Shantae: Half-Genie Hero gibi yapımlar piyasada olacak. Ekime bakıyorsunuz Titanfall 2, Battlefield 1 ve Mafia 3 gibi yıkıcı güçler var. Bence Square Enix’in yaptığı bu erteleme kendileri için en iyi tercih olacaktır.

Yazın bomboşuz oyun çıkmıyor ya, hasta oluyorum arkadaş. Hepsini bir yere sıkıştırıyorlar.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir