Days Gone’u Sizler İçin İnceledik!

Days Gone’u Sizler İçin İnceledik!

Motorumuza atlayıp zombi kıyametinin ortasına tam gaz dalıyoruz!

2000’li yılların -daha da spesifik olmak gerekirse 2010 ve sonrasının- en popüler konseptlerinden biri de zombi felaketleri oluyor. Filmler, diziler, oyunlar derken ortalık adeta zombilerden geçilmez bir hal almış durumda. Özellikle genç kesim tarafından büyük rağbet gören bu konsept oyun dünyasında da pek çok deneme ile karşımıza çıktı. Fakat bir türlü beklenen o detaylı ve özgürlükçü yapıma kavuşamadık. Days Gone ise ilk duyurulduğu günden beri Sony isminin de yardımıyla “acaba beklediğimiz oyun bu mu?” sorusunun muhatabı oldu. Şimdi o soruyu bir kez daha soruyoruz: beklediğimiz o zombi oyunu nihayet karşımızda mı?

Days Gone yapımcılığını Sony himayesindeki Bend Studio’nun üstlendiği bir zombi temalı hayatta kalma oyunu. Bend Studio ise oyun dünyasında Syphon Filter ile ünlenen ve uzun süredir sesi duyulmayan bir stüdyoydu. Days Gone ile tekrardan canlanan şirketin oyun için gösterdiği içerikler sayesinde ilgi yavaş yavaş yükselmiş ve meraklı bekleyiş başlamıştı. Şimdi ise, Days Gone dünyasının altını üstüne getirdikten sonra uzun uzun gözlemlerimizi aktarma vakti geldi.

Days Gone bir zombi klasiği olarak dünya çapında yaşanan ve insanları mutasyona sürükleyen bir salgından ‘arta kalan’ dünyayı bizlere gösteriyor. Karakterimiz Deacon da yakın dostu Boozer’ın başını çektiği bir grup insan ile birlikte bu kıyamet boyunca hayatta kalma mücadelesi veriyor. Salgından önce Mongrel MC motosiklet kulübünden arkadaş olan Deacon ve Boozer, bu sefer özgürlük için değil hayatta kalmak için motorlara atlayıp yola düşüyor.

Yazının tamamına yeni üssümüzden erişebilirsiniz. Tıklamanız yeterli.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

PlayStation 5’in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları


PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

CES 2020’de Sony PlayStation 5’ ve PlayStation 4’e ait bilgiler açığa çıktı. https://yabgunizampasha.com/yeni-playstation-5in-logosu-ve-rakamlarla-playstation-4.html  

ViewSonic Donanım Sponsorluğu

ViewSonic Donanım Sponsorluğu


ViewSonic Donanım Sponsorluğu

Bugün tüm şartlar gerçekleşti ve duyuru vakti geldi. Başlıkta okuduğunuz gibi, dünyanın seçkin oyun monitörü ve bu alanla alakalı teknolojilerini üreterek bizlerin, oyuncuların, kullanımına sunan firmalardan birisi olan ViewSonic donanım sponsorum...

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)


Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

https://yabgunizampasha.com/age-of-empires-4e-ait-ilk-oynanis-videosu-ve-tepkiler.html

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir