Dark Souls 3’ün İlk DLC’si İçin Tarih Ve Detay Verildi

Dark Souls 3’ün ilk indirilebilir içeriğinde yeni silahlara ek olarak bir de PvP özel harita var.

Kendine acı çektirmeyi sevenler ve tabii ki iyi oyun oynamasını bilenler için From Software’in ellerinden çıkmış Dark Souls 3’ün çıkarılması planlanan ilk DLC’sinin çıkış tarihi 26 Ekim 2016, hanımlar beyler. En azından Bandai Namco’nun yerel basına verdiği bilgilere göre (Japonca bilmiyor musunuz?) Japonya için bu çıkış tarihi kesin.

Yeni içerik hem PvE, hem PVP olacak. DLC’mizin adı Ashes of Ariandel. Detaylar tam belli olmasa da bu içerikte bir zaman yolculuğu yapacağımıza dair dedikodular var. Şu reddit başlığında o kadar çok içerik ve spekülasyon var ki Dark Souls fanlarının bir incelemesi lazım. Bu DLC bizi özellikle buz etkili büyülerin beklediği görülüyor. Yeni silahlarımız tabii ki var, bu silahlara bir de alevli bir büyük kılıç ekleniyor. Immortal Competition adı altında da yeni bir PvP haritamız olacak.

dark-souls-3-dlc-expansion-ashes of ariandel

Tabii ki şu an için bütün Dark Souls severler üçüncü oyun için PvP’den çok PvE içeriğini merak ediyorlar. Sabırlar taştı elbette. Ekim ayına hızla yaklaştığımız şu zamanlarda Steam ve tabii ki ana konsollar üzerinden DLC’nin satın almaya açılmasına hazırlayın kendinizi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir