Dark Souls II’yi 20 Dakikada Bitirdi!

Acımasız, zor ve gerici atmosferiyle Souls severleri sinir krizlerine sokan Dark Souls II, 20 dakikada bitebiliyormuş…Öncelikle sizi Dark Souls II incelememizi okumaya davet ediyorum. Oyunu satın alıp bitirenler, haberi sonuna kadar okuyup videoyu izleyebilirler. Henüz bitirmemiş olanlar spoiler olacağı için hiç yeltenmesin.

Ben oyunu bir kere %100 bitirdikten (açık ve gizli tüm boss’lar öldü) sonra yeniden oyuna başladım, new game plus, ve şu ana kadar Steam’e göre kayıtlı oynanış süresi yaklaşık 100 saat. Böylesine bir emek, son derece doyurucu bir haz, tanımsız bir lezzet… Dark Souls II oynarken oyun içerisinde karakterinizin attığı her adımda tatmin oluyorsunuz, bu oyuna “değer” diyorsunuz. Sonra biri çıkıp bu oyuna hakaret ediyor. Bu oyun 20 dakikada nasıl biter kardeşim!

YouTube’taki kullanıcı adı Distortion2 olan bir oyuncu, uzun uğraşlar sonucu Dark Souls II’nin açıklarını bularak, belki de bazı dosyalarıyla oynayarak, “Oyunu en kısa sürede nasıl bitiririm?” arayışın düşmüş. Bunu YouTube profiline girdiğimizde anlıyoruz. İlk rekor 1 saat 34 dakika, denemeler devam ettikçe 30 dakikalara kadar düşmüş. En son denemede 20 dakika rekorunu kırmış. İşte o küfür gibi olan video…

Not: Denemeye dahi kalkmayın, evet ilginç bir uğraş olmuş ama zerre zevk almayacaksınız. Videoyu izlerken ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Samet Bogdan

MMO'cu hatta yeni akımla F2P'ci...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir