Cyberpunk 2077’den İyi Haber

Cyberpunk 2077 yoluna emin adımlarla devam ediyor.

CD Projekt RED’in ve oyuncuların önümüzdeki yıllar için en büyük muamması Cyberpunk 2077. Oyunun nasıl olacağı, ne sunacağı, nasıl görüntülere sahip olacağı kesinlikle belli olmazken, yapımcı ekip açısından da yeni bir ismin yapımını üstlenmek oldukça riskli. Witcher 3’ün yapımı sürerken dahi Cyberpunk 2077’i geliştirmeye çalışan ekip , Geralt’in hikayesinin tamamen bitmesiyle artık tüm gücünü yeni isme veriyor.

Fakat ser verip sır vermeme deyimini müthiş uyguluyor bu efendiler. Neyse ki IR uzmanı Katarzyna Szulc oyunun üzerinde çalışan insan sayısının The Witcher 3’ün en yoğun ayında dahi çalışanlardan çok daha fazla olduğuna dair bilgi verdi. Bu harika bir haber çünkü Cyberpunk 2077, Geralt’ın hikayesinin yarısı kadar iyi olsa dahi bir hit olacaktır ki biz Witcher oyunlarını aşacaklarından kesinlikle eminiz. 

Son yıllarda oyuncuların başına gelen en güzel şey olan CD Projekt Red, bilimkurgu türünde ilk kez şanslarını deneyecek olsalar da bu işi rahatlıkla kotaracaklarından eminiz. Bir ekran görüntüsü, kısa bir oynanış videosu falan yayınlasalar, bir cengaver sızdırsa ne güzel olur.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir