Crysis’in Nanosuit’i Warface’e Geliyor!

Crysis’in Nanosuit’i Warface’e Geliyor!

Crysis ile tanıştığımız üstün asker zırhı Nanosuit, Warface’e ekleniyor.

Tropik Ling Shan adalarından New York sokaklarına, en imkansız görevleri canları pahasına tamamlayan askerlerin en güvenilir dostu Nanosuit geri dönüyor.

4 ayrı Crysis oyununda en zorlu savaşlarda kullandığımız savaş zırhı, yepyeni bir karakter üniforması olarak Warface’e geliyor. Piyade, Paramedik, Mühendis veya Keskin Nişancı… Her sınıf için bir Nanosuit mevcut.

Crysis hayranlarının da bildiği gibi, giyen askerin savaş yeteneklerini en üst düzeye taşıyan Nanosuit, uzaylı Ceph teknolojisinin nimetlerinden yararlanmaktadır. Şimdiye kadar bu zırhı kuşanan süper askerler defalarca kez dünyayı kurtardı. Sen de bu zırhı giyerek kendini ispat et.

Yeni Nanosuit üniformaları çok yakında Warface’te. Nanosuit Warface’e eklenir eklenmez herkesten önce bu üniformayı sen giy ve rakiplere ne kadar güçlü olduğunu göster!

Crytek tarafından geliştirilen F2P FPS oyunu Warface, her geçen gün kitlesini büyütüyor. Crysis fanları da bu tür içeriklerle Warface’e giderek daha çok bağlanıyor. Boynuz kulağı geçer mi? Göreceğiz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

E3 2019 Konferans Gün Ve Saatleri

E3 2019 Konferans Gün Ve Saatleri


E3 2019 Konferans Gün Ve Saatleri

Video oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden E3’e günler kala E3 2019’a katılacak firmaların konferans saatleri kesinleşti. Oyun severler olarak büyük bir merak içerisinde beklediğimiz E3 2019'a artık günler kaldı. Electronic Arts ve Sony'nin olmayışı nedeniyle bir nebze şüpheyle...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir