Crash Bandicoot PlayStation 4’te Muhteşem Gözüküyor

Skylanders: Imaginators için özel olarak tasarlanan Crash Bandicoot temalı bölüm oldukça eğlenceli görünüyor.

E3 2016’da Skylanders: Imaginators’ın yayıncısı Activision, oyun dünyasının sevilen karakterlerinden Crash Bandicoot için özel hazırlanan bir bölümün oyunda yer alacağını duyurmuştu. Şimdi de Gamescom 2016’da ise bu bölümden kısa bir kesit sergilendi ve oldukça eğlenceli göründüğünü söylememiz gerek.

Wumpa Island’da geçen bölümün bu kısa kesitinde eski Crash oyunlarındaki TNT, ekrana doğru koşarak kayadan kaçma gibi pek çok oynanış dinamiğini görebiliyoruz. Dikkatimizi çekmeyi başaran bir diğer şey de Doctor Neo Cortex oluyor. Serinin kötü adamı olarak isimlendirebileceğimiz doktor da Skylanders: Imaginators da oynanabilir olacak.

Skylanders: Imaginators’ın bu özel bölümünü geliştiren Vicarious Visions firması aynı zamanda Crash Bandicoot oyunlarının Remastered sürümlerini geliştirecek. Yani Remastered oyunlarına şimdiden güvenmemiz için ortada sağlam bir sebep olduğunu söyleyebiliriz.

Skylanders: Imaginators PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve Wii U platformları için 14 Ekim 2016’da çıkışını gerçekleştirecek. Serinin ilk üç oyununu içerecek Crash Bandicoot Trilogy: Remastered içinse 2017 yılı işaret ediliyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir