Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Orijinal Oyunlara Kıyasla Daha Zor

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Orijinal Oyunlara Kıyasla Daha Zor

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin geliştirici ve yayıncıları, oyunun oynanış açısından, orijinal yapımlara kıyasla daha zor olduğunu ifade ettiler.

30 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4 için çıkarılan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, incelemelerden güzel puanlar almış ve oyuncuların takdirini toplamıştı. Eski Crash Bandicoot oyunlarıyla benzerlikler kadar farklılıklar da taşıyan yapımın oynanışı hakkında geliştirici firma Vicarious Visions ve yayıncı Activision açıklamalarda bulundu.

Oyunun çıkışından birkaç gün sonra, bazı Twitch kullanıcıları N. Sane Trilogy’nin zıplama zamanlarının, orijinal oyunlardan daha kısa olduğunu kanıtlayan bir video paylaştılar. Bunun bir animasyon hatası olduğunu düşünen oyuncular için ilk açıklama Activision cephesinden geldi. Şirketin İçerik Yöneticisi Kevin Kelly yaptığı açıklamada “N. Sane Trilogy’nin oynanışında, hemen anlaşılamayan bazı farklılıklar mevcut. Bu farklılıklardan biri olarak da X tuşunu bıraktığınız zaman eski oyunlara kıyasla daha erken düşüyorsunuz.” ifadelerini kullandı. Sözlerine devam eden Kelly, bu durumun geliştirici firma Vicarious Visions’ın yapım aşamasındaki kararından kaynaklandığını belirtti.

Eski oyunları oynayan kesim için remastered sürümdeki farklılıklara alışmanın zor olabileceğini kabul eden Kelly buna rağmen alışma aşamasının da eğlenceli olduğunu belirtiyor. Ayrıca seriye yeni dahil olan oyuncuları da unutmayarak “Yeni bir oyuncuysanız öncelikle ikinci ve üçüncü oyunu oynamanız daha mantıklı. Buralarda deneyim kazandıktan sonra ilk Crash Bandicoot oyununu denemeye başlayın.” açıklamasını yaptı ve bu ifadeyle ilk oyunun üçlü arasındaki en zor yapım olduğunu kabul etti.

30 Haziran’da PS4 için raflardaki yerini alan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, oldukça olumlu geri dönüşler elde etmeyi başardı. Oyun şu an PlayStation Store üzerinden 119,00₺ fiyat etiketi ile satılmakta.

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır

Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır


Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır

Efsane serinin en yeni halkası Mortal Kombat 11 başarılı bir yapım mı? Cevabı incelememizde. Bundan tam 27 yıl önce piyasaya giriş yapan Mortal Kombat, oyun dünyasında bir dönüm noktası olmayı başarmıştı. Street Fighter, Tekken gibi seriler beraberinde oyun piyasasını domine etmeyi başaran...

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir