Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Orijinal Oyunlara Kıyasla Daha Zor

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Orijinal Oyunlara Kıyasla Daha Zor

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin geliştirici ve yayıncıları, oyunun oynanış açısından, orijinal yapımlara kıyasla daha zor olduğunu ifade ettiler.

30 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4 için çıkarılan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, incelemelerden güzel puanlar almış ve oyuncuların takdirini toplamıştı. Eski Crash Bandicoot oyunlarıyla benzerlikler kadar farklılıklar da taşıyan yapımın oynanışı hakkında geliştirici firma Vicarious Visions ve yayıncı Activision açıklamalarda bulundu.

Oyunun çıkışından birkaç gün sonra, bazı Twitch kullanıcıları N. Sane Trilogy’nin zıplama zamanlarının, orijinal oyunlardan daha kısa olduğunu kanıtlayan bir video paylaştılar. Bunun bir animasyon hatası olduğunu düşünen oyuncular için ilk açıklama Activision cephesinden geldi. Şirketin İçerik Yöneticisi Kevin Kelly yaptığı açıklamada “N. Sane Trilogy’nin oynanışında, hemen anlaşılamayan bazı farklılıklar mevcut. Bu farklılıklardan biri olarak da X tuşunu bıraktığınız zaman eski oyunlara kıyasla daha erken düşüyorsunuz.” ifadelerini kullandı. Sözlerine devam eden Kelly, bu durumun geliştirici firma Vicarious Visions’ın yapım aşamasındaki kararından kaynaklandığını belirtti.

Eski oyunları oynayan kesim için remastered sürümdeki farklılıklara alışmanın zor olabileceğini kabul eden Kelly buna rağmen alışma aşamasının da eğlenceli olduğunu belirtiyor. Ayrıca seriye yeni dahil olan oyuncuları da unutmayarak “Yeni bir oyuncuysanız öncelikle ikinci ve üçüncü oyunu oynamanız daha mantıklı. Buralarda deneyim kazandıktan sonra ilk Crash Bandicoot oyununu denemeye başlayın.” açıklamasını yaptı ve bu ifadeyle ilk oyunun üçlü arasındaki en zor yapım olduğunu kabul etti.

30 Haziran’da PS4 için raflardaki yerini alan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, oldukça olumlu geri dönüşler elde etmeyi başardı. Oyun şu an PlayStation Store üzerinden 119,00₺ fiyat etiketi ile satılmakta.

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama…

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...


Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...

Yayınlanan reklam filmi büyük dikkat çekti, ancak kısa süre sonra özgün olmadığı ortaya çıktı. Peak şimdi ise süreci yargıya taşımaya hazırlanıyor. 2010 yılında İstanbul'da kurulan ve mobil uygulama alanında dünya çapında bir üne kavuşan Peak, yeni dönem hedeflerini anlatmak üzere geçtiğimiz...

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular


Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Mount & Blade: Warband için mod geliştirerek yola çıkan yedi kişilik ekip, en nihayetinde kendi oyun stüdyosunu açmayı başardı. PC Gamer'dan Tom Bedford, bizim de yerli oyun geliştiricilere ısrarla ilettiğimiz "mod yapın, sonra oyununuzu yaparsınız" söylemini destekleyen bir gerçeği...

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi


Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyun dünyasında olup bitenler, bu hafta çıkışını gerçekleştiren oyunlar ve çok daha fazlası Oyun dünyasının nabzını cumadan cumaya tuttuğumuz haftalık gündemimize hoşgeldiniz Metro Exodus’un ön yükleme seçeneği Steam’e gelirken, Epic Store’u pas geçti Malumunuz, Metro Exodus'un...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir