Céiron Wars Cephesinde Yeni Gelişmeler Yaşanıyor

İlk Birlik Savaşları sezonumuz Ceiron Assembly birliğinin şampiyonluğu ile tamamlandı.

İkinci birlik sezonumuz ise büyük yeniliklerle başladı. En önemli yenilik, komutanların başarılarını ölçen “reyting sistemi”. Yeni reyting sistemi ile hem oyuncular, hem de birlikler daha adil bir rekabet ortamında mücadele edebilecek.

Reyting sistemi sayesinde her oyuncu kendi profiline uygun bir komutan liginde, her birlik de üyelerinin ortalama profiline uygun bir birlik liglerinde yer alacak. Her ligin şampiyonası ayrı olacağı gibi, ödülleri de ayrı olacak. Başarılı birlikler ve komutanlar liglerini yükseltip daha sıkı bir rekabete yelken açacak, çaylak komutanlar ise kendilerine denk rakipler bulacak.

1500’den Fazla Başarı, Yeni Askerler ve Daha Fazlası!

Céiron Wars’a yağmur gibi yenilik yağıyor! Oyuna son eklenen devasa “başarılar” (achievements) sistemi ile 1500’den fazla başarı oyunculara meydan okumaya hazır! Üstelik başarılar tamamlandıkça oyuncular birbirinden özgün ödüllere kavuşacaklar.

Komutanlar ayrıca artık Streltsy Keskin Nişancısından Durkaen Suikastçisine kadar 4 yeni askerle ordularını güçlendirebilecek ve Céiron’un amansız dünyasında iktidarlarını perçinleyebilecek.

 

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir