Call of Duty: Infinite Warfare’in Yeni DLC’si PS4’e Geliyor

Call of Duty: Infinite Warfare’in yeni DLC’si Absolution, haftaya PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.

Oyun dünyası şu anda Call of Duty: WWII için hazırlanıyor olsa da Activision, Infinite Warfare’i boş geçmemekte kararlı. Oyuna daha önce iki DLC çıkaran yapımcılar şimdi de üçüncüsüne hazırlanıyor. Absolution isimli DLC 6 Temmuz’da PlayStation 4 için çıkışını yapacak. PC ve Xbox One içinse bir ay sonrası işaret ediliyor.

Yeni DLC beraberinde oyuna çok oyunculu modda kullanılabilecek 4 yeni harita ekleniyor. Bu haritaların ilki olan Bermuda, kullanılamaz hale gelmiş bir geminin bulunduğu gecekondu mahallesini bizlere gösterecek. Permafrost haritası buzların ve dondurucu havanın esiri olmuş bir şehri karşımıza çıkaracak. Bir diğer ilginç haritamız Fore, oyunculara mini golf sahalarının ortasında kıyasıya bir savaş fırsatı sunacak. Son haritamız Ember ise Call of Duty: Modern Warfare 3’ten tanıdığımız Resistance haritasının yeniden yapılmış hali olarak karşımıza çıkacak. Modern teknoloji ve eski tasarım estetiklerini bir araya getiren bu haritada işkence odaları, hatta darağacı görürseniz şaşırmayın.

Absolution bunlara ek olarak Zombi moduna da yeni bir bölüm ekleyecek. Attack of the Radioactive Thing isimli özel bölüm ilginç bir konsepte sahip. Korku filmlerini andıran bu bölümde kötü sonuçlanan bir deney sebebiyle hayatta kalma savaşı vereceğiz.

Absolution için yayınlanan görselleri aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir