Call of Duty: Black Ops 4’ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Aralgame tarafından gerçekleştirilen Türkiye lansmanına sizler için katıldık.

Büyük bir merakla beklediğimiz ve daha önce de iki beta aşamasının ön incelemesini yaptığımız Call of Duty: Black Ops 4 bugün resmen çıkışını gerçekleştirdi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oyun için Aralgame bir lansman etkinliği düzenlendi. Oyunu deneme ve tanıma fırsatının sunulduğu bu lansmana biz de Oyun Fest olarak katıldık.

İstanbul Point Hotel Barbaros içerisinde yer alan The Game for Big Kids isimli oyun merkezinde düzenlenen lansman etkinliği dört saat civarında sürdü. Oyunun afişleri ve resimlerinin her yeri süslediği mekanda, gerçekleştirilecek birkaç etkinlik için kurulmuş bir sahne de bulunuyordu. Katılımcılar Call of Duty: Black Ops 4’ü farklı platformlarda doğrudan oynama imkanı buldular ve eğlenceli zaman geçirdiler. Ayrıca sektörün tanındık isimlerinden Enis Kirazoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği ufak bir yarışma da lansman sırasında düzenlendi.

Düzenlenen yarışmada kendine güvenen oyuncular, Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout modunda tek başlarına en çok hayatta kalan kişi olmak için mücadele verdiler. Yarışmak için seçilen sekiz katılımcı arasında ilk üçe girenlere Aralgame tarafından sırasıyla 1000 TL, 500TL ve 250 TL değerinde hediye çekleri verildi. Turnuvanın ardından ise diğer katılımcılara da oyunu deneme fırsatı sunuldu.

Call of Duty lansmanlarının klasiği olan asker kamuflajlı bir ekip de gene ilgilerin odağı olmayı başardı. Ayrıca tercih edilen asker kamuflajlarının ordumuzu baz alıyor olması da hoşumuza giden bir detaydı. 4 saat civarında süren lansman gayet keyifli geçti ve Black Ops 4 atmosferini güzel bir şekilde karşımıza çıkardı.

Lansman ile Call of Duty: Black Ops 4’e ısınmamızın ardından oyun için atacağımız sıradaki adım; inceleme yazısını sizlere sunmak olacak. Ancak inceleme yazımızı okumadan önce iki beta aşaması için yazdığımız Multiplayer ve Blackout Ön İncelemeleri’ne de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun hakkındaki nihai düşüncelerimiz ve çok daha fazlası için Oyun Fest’i takip etmeye devam edin.

Lansmanı düzenleyip katılmamıza yardımcı oldukları için Aralgame’e teşekkürlerimizi sunarız.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir