Call of Duty: Black Ops 4’ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Aralgame tarafından gerçekleştirilen Türkiye lansmanına sizler için katıldık.

Büyük bir merakla beklediğimiz ve daha önce de iki beta aşamasının ön incelemesini yaptığımız Call of Duty: Black Ops 4 bugün resmen çıkışını gerçekleştirdi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oyun için Aralgame bir lansman etkinliği düzenlendi. Oyunu deneme ve tanıma fırsatının sunulduğu bu lansmana biz de Oyun Fest olarak katıldık.

İstanbul Point Hotel Barbaros içerisinde yer alan The Game for Big Kids isimli oyun merkezinde düzenlenen lansman etkinliği dört saat civarında sürdü. Oyunun afişleri ve resimlerinin her yeri süslediği mekanda, gerçekleştirilecek birkaç etkinlik için kurulmuş bir sahne de bulunuyordu. Katılımcılar Call of Duty: Black Ops 4’ü farklı platformlarda doğrudan oynama imkanı buldular ve eğlenceli zaman geçirdiler. Ayrıca sektörün tanındık isimlerinden Enis Kirazoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği ufak bir yarışma da lansman sırasında düzenlendi.

Düzenlenen yarışmada kendine güvenen oyuncular, Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout modunda tek başlarına en çok hayatta kalan kişi olmak için mücadele verdiler. Yarışmak için seçilen sekiz katılımcı arasında ilk üçe girenlere Aralgame tarafından sırasıyla 1000 TL, 500TL ve 250 TL değerinde hediye çekleri verildi. Turnuvanın ardından ise diğer katılımcılara da oyunu deneme fırsatı sunuldu.

Call of Duty lansmanlarının klasiği olan asker kamuflajlı bir ekip de gene ilgilerin odağı olmayı başardı. Ayrıca tercih edilen asker kamuflajlarının ordumuzu baz alıyor olması da hoşumuza giden bir detaydı. 4 saat civarında süren lansman gayet keyifli geçti ve Black Ops 4 atmosferini güzel bir şekilde karşımıza çıkardı.

Lansman ile Call of Duty: Black Ops 4’e ısınmamızın ardından oyun için atacağımız sıradaki adım; inceleme yazısını sizlere sunmak olacak. Ancak inceleme yazımızı okumadan önce iki beta aşaması için yazdığımız Multiplayer ve Blackout Ön İncelemeleri’ne de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun hakkındaki nihai düşüncelerimiz ve çok daha fazlası için Oyun Fest’i takip etmeye devam edin.

Lansmanı düzenleyip katılmamıza yardımcı oldukları için Aralgame’e teşekkürlerimizi sunarız.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Total War Serisinde Devrim Gibi Yenilik: Casusluk Sistemi Oyuna Ekleniyor

Total War Serisinde Devrim Gibi Yenilik: Casusluk Sistemi Oyuna Ekleniyor


Total War Serisinde Devrim Gibi Yenilik: Casusluk Sistemi Oyuna Ekleniyor

Total War: Three Kingdoms'da bulunacak olan casusluk sistemi yeni bir video ile açıklığa kavuştu. Biz de bu güzel videoyu sizler için Türkçeleştirdik. Strateji denildiğinde akla ilk gelen serilerden olan Total War'un yeni üyesi Total War: Three Kingdoms büyük bir merakla bekleniyor. Bizleri...

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!


Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Oyun Sektörü'nün ihracatta 2018 yılında 1 milyar dolar barajını aştığını açıkladı. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ortaklığında düzenlenen etkinlikte ülkemizdeki oyun...

LG’ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!


LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

Buralar karışacak, vaziyet alın Dünyaca bilinen elektronik firması LG'nin Activision ile ortaklaşa gerçekleştirdiği bir "reaksiyon" testi, başlıkta belirttiğimiz sonucu verdi. Yaklaşık 1500 kişi üzerinde yapılan denemenin sonucunda, Xbox oyuncuları en yüksek "reaksiyon" gösterme ortalamasına...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir