Beyaz Perdenin Yıldızı Michael B. Jordan NBA 2K17’de!

Beyaz Perdenin Yıldızı Michael B. Jordan NBA 2K17’de!

Başarılı aktör, ödüllü oyuncu Michael B. Jordan NBA 2K17’de yerini aldı.

2K bugün ödüllü aktör Michael B. Jordan’ın yeni NBA 2K17 MyCAREER hikayesinde oyunculara eşlik edeceğini duyurdu. Jordan’ın kariyerinde Creed ve Fruitvale Station gibi başarılı filmler ve The Wire ve Friday Night Lights gibi televizyon dizilerinde önemli performanslar yer alıyor. Bu anlaşma ile Hollywood’un en aranan aktörlerinden biri ile sektörün en etkili eğlence serilerinden biri bir araya geliyor ve NBA 2K’nin spor ve pop kültürün birleşimi olma iddiasını daha da güçlendiriyor.

“NBA 2K17 yeni ve benzersiz bir kitleyle bağlantı kurmamın ve bir aktör olarak yeteneklerimi geliştirmem için mükemmel bir platformdu,” diyor 2016 Temmuz ayında Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’ne katılan Michael B. Jordan. “İlk çıktığı günden beri tutkulu bir hayranı olduğum seriyi daha da ileri taşıtabilme fırsatına sahip olduğum için onur duyuyorum.”

Jordan’ın oyuna dahil oluşu NBA 2K’nın geçen yılki NBA 2K16 MyCAREER deneyimini yöneten efsanevi film yapımcısı Spike Lee gibi eğlence dünyasının en ünlü isimleri ile birlikte çalışma serisini sürdürüyor. Bu yılki oyunda oyunculara gerçekçi bir deneyim sunabilmek için Jordan NBA 2K’nın stüdyolarında dinamik hareket yakalama teknolojisi yardımıyla saatler süren sahne çekimleri ve seslendirme kaydetti.

“Geçen yılki MyCAREER modunun anlatımının yakaladığı başarı ve oyunculardan aldığımız olumlu tepkiler sonucunda Michael B. Jordan ile anlaşarak daha da iyi bir deneyim sunmayı hedefledik,” diyor NBA 2K Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alfie Brody. “Michael’ın kalibresindeki bir aktörle çalışmak oyunculara en iyisini sunma isteğimizin ve kendimizi bir eğlence platformu olarak daha da ileriye taşıma çabalarımızın bir göstergesi.”

NBA 2K17’nin MyCAREER deneyiminde Jordan MyPlayer’ınızla ekip olan yükselen NBA yıldızı Justice Young rolünü canlandırıyor. Oyunda Justice NBA’de oynamanın gerçekleriyle yüzleşirken size hem arkadaş, hem de destek sistemi olacak ve yapacağınız seçimler saha içinde ve dışındaki sonuçları doğrudan etkileyecek.

NBA 2K17 Standard Edition dijital ve kutulu olarak Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 ve PlayStation 3 ve Windows PC platformlarında 20 Eylül 2016’da satışa çıkacak.

İşte Michael B. Jordan ve NBA 2K17 MyCAREER görselleri:

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Valve Hollandalı Oyuncular İçin Takas Seçeneğini Yasakladı

Valve Hollandalı Oyuncular İçin Takas Seçeneğini Yasakladı


Valve Hollandalı Oyuncular İçin Takas Seçeneğini Yasakladı

Hollanda Oyun Otoritesi'nin dava açma tehdidi nedeniyle Valve, Hollandalı oyuncular için CS:GO ve Dota 2'de takas imkanını yasakladı. Geçtiğimiz Nisan ayında Hollanda Oyun Otoritesi Komisyonu (De Kansspelautoriteit) ülkelerinde erişimi bulunan on oyundan dördünün yasalara aykırı olduğu...

Battlefield V Yapımcısı DLC’ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti


Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V yapımcı ekibi oyunda yer alacak ücretsiz DLC'lerden bahsedip neden Battle Royale modunu oyuna eklediklerini açıkladılar. Seriyi tekrardan İkinci Dünya Savaşı atmosferine taşıyacak olan Battlefield V çıkmadan bile çokça tartışılmayı başarıyor. Electronic Arts'tan beklenmeyecek...

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti


Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Birleşmiş Milletler'e bağlı olan Dünya Sağlık Örgütü aldığı son karar beraberinde oyun bağımlılığını akıl hastalığı olarak sınıflandırdı. Aşırı uzun sürelere yayılan veya aralıksız devam eden video oyun oynama seansları uzunca bir süredir hem ruh hem de beden sağlığına tehdit olarak...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir