Beyaz Perdenin Yıldızı Michael B. Jordan NBA 2K17’de!

Beyaz Perdenin Yıldızı Michael B. Jordan NBA 2K17’de!

Başarılı aktör, ödüllü oyuncu Michael B. Jordan NBA 2K17’de yerini aldı.

2K bugün ödüllü aktör Michael B. Jordan’ın yeni NBA 2K17 MyCAREER hikayesinde oyunculara eşlik edeceğini duyurdu. Jordan’ın kariyerinde Creed ve Fruitvale Station gibi başarılı filmler ve The Wire ve Friday Night Lights gibi televizyon dizilerinde önemli performanslar yer alıyor. Bu anlaşma ile Hollywood’un en aranan aktörlerinden biri ile sektörün en etkili eğlence serilerinden biri bir araya geliyor ve NBA 2K’nin spor ve pop kültürün birleşimi olma iddiasını daha da güçlendiriyor.

“NBA 2K17 yeni ve benzersiz bir kitleyle bağlantı kurmamın ve bir aktör olarak yeteneklerimi geliştirmem için mükemmel bir platformdu,” diyor 2016 Temmuz ayında Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’ne katılan Michael B. Jordan. “İlk çıktığı günden beri tutkulu bir hayranı olduğum seriyi daha da ileri taşıtabilme fırsatına sahip olduğum için onur duyuyorum.”

Jordan’ın oyuna dahil oluşu NBA 2K’nın geçen yılki NBA 2K16 MyCAREER deneyimini yöneten efsanevi film yapımcısı Spike Lee gibi eğlence dünyasının en ünlü isimleri ile birlikte çalışma serisini sürdürüyor. Bu yılki oyunda oyunculara gerçekçi bir deneyim sunabilmek için Jordan NBA 2K’nın stüdyolarında dinamik hareket yakalama teknolojisi yardımıyla saatler süren sahne çekimleri ve seslendirme kaydetti.

“Geçen yılki MyCAREER modunun anlatımının yakaladığı başarı ve oyunculardan aldığımız olumlu tepkiler sonucunda Michael B. Jordan ile anlaşarak daha da iyi bir deneyim sunmayı hedefledik,” diyor NBA 2K Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alfie Brody. “Michael’ın kalibresindeki bir aktörle çalışmak oyunculara en iyisini sunma isteğimizin ve kendimizi bir eğlence platformu olarak daha da ileriye taşıma çabalarımızın bir göstergesi.”

NBA 2K17’nin MyCAREER deneyiminde Jordan MyPlayer’ınızla ekip olan yükselen NBA yıldızı Justice Young rolünü canlandırıyor. Oyunda Justice NBA’de oynamanın gerçekleriyle yüzleşirken size hem arkadaş, hem de destek sistemi olacak ve yapacağınız seçimler saha içinde ve dışındaki sonuçları doğrudan etkileyecek.

NBA 2K17 Standard Edition dijital ve kutulu olarak Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 ve PlayStation 3 ve Windows PC platformlarında 20 Eylül 2016’da satışa çıkacak.

İşte Michael B. Jordan ve NBA 2K17 MyCAREER görselleri:

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Fe İnceleme

Fe İnceleme


OFD: 80.0%

Fe İnceleme

OFD: 80.0%

Sözcüklerin yerini seslerin, konuşmanın yerini şarkıların aldığı bir dünya. AAA yapımların arasında geçen uzun zamanların ardından tekrardan daha mütevazı yapımlara dönmek gerçekten heyecan verici bir durum. Bu geri dönüşü Fe eşliğinde yapmak ise heyecanımı daha da pekiştiren bir etken. Adını...

THQ Nordic Ünlü Oyun Dağıtım Şirketini Satın Aldı

THQ Nordic Ünlü Oyun Dağıtım Şirketini Satın Aldı


THQ Nordic Ünlü Oyun Dağıtım Şirketini Satın Aldı

Video oyun dünyasının tanınan şirketlerinden THQ Nordic, 121 Milyon Euro'luk bir anlaşma karşılığında Koch Media'yı bünyesine kattı. Elinde bulundurduğu Darksiders serisi ile tanıdığımız THQ Nordic büyük bir atılım gerçekleştirdi. Video oyun dağıtım şirketlerinden Koch Media'yı 121 Milyon...

Crossing Souls İçin Demo Yayımlandı!

Crossing Souls İçin Demo Yayımlandı!


Crossing Souls İçin Demo Yayımlandı!

80'ler havasıyla dolup taşan aksiyon-macera oyunu için demo yayımlandı   Son dönemlerde, malumunuz, 3 boyutlu görsellere sahip oyunlardaki kalite standartının oldukça yukarılara tırmanması bağımsız 3D oyun projelerini ciddi manada etkiledi. Beklentileri karşılamak, pek çok geliştirici...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir