Bethesda Yeni Oyununun Reklamlarına Başladı!

Bethesda Softworks, geçen hafta Pete Hines tarafından sözü edilen gizemli projelerinin reklamlarına başladı!

Bethesda Softworks başkan yardımcısı Pete Hines, geçtiğimiz hafta verdiği bir demeçte firmanın yeni bir proje üzerinde çalışmaya başladığı ve açıklandığı vakit bomba etkisi yaratacağı yönünde birtakım söylemlerde bulunmuş, hemen arkasından alevlenen spekülasyonlara rağmen söylemin arkası bir türlü gelmek bilmemişti. O gün bugündür merakla beklenen Bethesda’nın gizemli projesi dün itibariyle ilk ipuçlarını vermeye başladı.

Biraz alışılmışın dışına çıkarak üzerinde çalıştıkları projelerine gizem katmaya çalışan Bethesda, Twitter üzerinde kısa video klipler yayımlamaya imkan tanıyan Vine ile hazırlanmış birkaç saniyelik teaser’lar ile nabız yokluyor diyebiliriz. Şimdilik sunulan görsellerden herhangi bir sonuç çıkarmak mümkün olmasa da, dün yayımlanan ilk görselin ardından bizzat Pete Hines’ın attığı bir tweet ile Fallout 4’ün hazırlandığı iddiasını yalanlaması söz konusu projenin gizemini bir kat daha arttırıyor.

Biraz aşağıda görebileceğiniz klipler sizlerde ne gibi çağrışımlar yapacak bakalım…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir