Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu Zibumi’den

Zibumi Doğan TV ile anlaştı. Kısa bir süre sonra ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ adlı programın oyunu çıkışını gerçekleştirecek.

Hürriyetin haberine göre gelişmeler şöyle:

Kanal D’nin sevilen yarışması “Ben Bilmem Eşim Bilir” artık, oyun olarak iPhone ve iPad’tlerde.

Doğan TV’nin Zibumi Yazılım ile birlikte geliştirdiği “Ben Bilmem Eşim Bilir”, televizyon ekranlarında olduğu gibi, oyun camiasında da popüler oldu.

Apple Appstore’da, oyunseverlerin beğenisine ücretsiz olarak sunulan “Ben Bilmem Eşim Bilir” oyunu, ilk andan itibaren yoğun ilgiyle karşılandı ve daha şimdiden tümkategorilerde 2. sıraya yükseldi.

Kısa bir süre içerisinde web üzerinden, oyun.kanald.com.tr ve oyuncu.com ‘dan oynanabilecek olan oyun, her yerde bağımlılık yaratmaya hazırlanıyor.

Şimdilik sadece “Bar Masası” oyununda yarışabilen oyuncular, çok kısa süre içerisinde “Topuklu Ayakkabı”, “Acı Biber Yeme” ve “Tabak Taşıma” oyunlarında da yarışabilecekler.

“Bar Masası” oyunda yarışmacılar, uzun bir tahtanın uç kısmında bulunan kırmızı çizginin diğer tarafına bira bardaklarını dizmeye çalışıyor. Düşürmeden son kısımda biriktirdiği her bardak da onlara puan getiriyor. Tabii arada, yarışmacıların eşleri de onlara sözleriyle destek olmayı ihmal etmiyor.

Oyun, gerçek yarışmada olduğu gibi büyük bir heyecana sahne oluyor. Sıkılmadan her yerde oynayabileceğiniz “Ben Bilmem Eşim Bilir” oyununu,
Appstore’dan ücretsiz indirebilir, iPad ve iPhone’unuzda keyifle oynayabilirsiniz. – www.hurriyet.com.tr

Güzel gelişme, böyle böyle oyun stüdyoları güç kazanacak ve hedefledikleri bütçelere ulaşacak. Umarız bir sonraki projeleri Bastion, Limbo, World of Goo gibi bir eser olur…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Samet Bogdan

MMO'cu hatta yeni akımla F2P'ci...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir