Battlefield V İçin İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı!

İkinci dünya savaşının ayak sesleri gümbür gümbür

Malumunuz bir müddettir Battlefield serisi yeni oyunu olan Battlefield V ile gündemde. Bilgi kırıntıları, kaçak görseller derken, geliştirici DICE’da dayanamayıp sonunda oyunun geldiğini ve 23 Mayıs’ta gerçek anlamda bir duyuru yapacaklarını beyan etmişti.

Bugün ise 23 Mayıs’ta gelecek olan duyurunun ön hazırlığı diyeceğimiz bir video yayımlandı. Sadece 12 saniyeden ibaret olsa dahi, bu video oyun ile ilgili aslında oldukça muallakta kalan bir soruyu kendi başına cevaplamakta.

Oyun ikinci dünya savaşında mı geçiyor? Evet, öyle zira video’nun 4-7 saniyeler aralığına dikkatlice baktığınızda savaş alanı bildiriminde “İngiliz – Alman” ordularının karşı karşıya olduğunu görüyoruz. Bunu da geçtim, ekranda gördüğümüz karakterimizin kafasında takılı olan pilot gözlükleri tam olarak ikinci dünya savaşı dönemine ait. Yani her ne kadar resmi olarak duyurulmamış olsa da, bu kadar ibareden ve evvelden kulağımıza çalınan onca söylentiden, oyunun artık kesin olarak ikinci dünya savaşında geçeceğini söyleyebiliriz herhalde.

İzlemek isteyenler için ilk tanıtım videosunu şuracığa bırakıyorum

 

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir