Battlefield Hardline’dan Bir Sızıntı Daha

Battlefield Hardline bilgi akışı kesilmiyor. Yine NeoGAF, yine sızıntı…

Bugün BF:Hardline’ın betasından 14 dakikalık bir video sızde ve izleyebilen kafile izledi(çünkü video yayından kaldırıldı). Fakat Destructoid’in yaptığı analizden yola çıkarsak videoda büyük bir şehir haritası, polis motorları, helikopterleri, cobları ve büyük patlamaların gerçkeleştiği bir videoymuş. Ayrıca şehrin içinde gezerken gökdelenlerin arasında yürümek daha bir hoş oluyormuş.

Her ne kadar biz kendi gözlerimizle göremesekde videoyu Destructoid’in söylediğine göre BF:Hardline’ın sızan betasındaki harita gayet hoş gözüküyormuş. Tabi bu her nekadar kulağa güzel gelsede, bakalım Visceral “Polis vs Suçlu” temasının altından nasıl kalkacak. Sanırım bu sorulan cevabını ve daha fazlasını E3’de görebileceğiz. Hatırlatmakda fayda var EA’sın E3 Konferansı saat 9 Haziran günü 22:00’da başlayacak. E3’de bizimde size sunacağımız bazı imkanlar olacak. E3’de Oyun Fest’de buluşmak dileğiyle.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Ömer Kemal Kutsal

Herşeyi öğrenmeye çalışan, her konuda fikir sahibi olmaya çalışan bir yazarımızdır kendileri. "Kendinden bahsetsene oğlum" dendiğindede öyle ot gibi kalır ortalıkda.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir