Battlefield 4 PlayStation 4 Ve Xbox One İçin Geliyor

Oyuncular Battlefield’ın yeni nesil destekli savaşında 1 Kasım’da dahil olacak.

DICE bugün büyük merakla beklenen aksiyon oyunu Battlefield 4’ün tatil döneminde yeni nesil donanım sistemleri olan Microsoft’un oyun ve eğlence sistemi Xbox One ve Sony PlayStation 4 için piyasada olacağını duyurdu. Gelişmiş Frostbite 3 motoru ile güçlendirilen Battlefield 4 benzersiz görsel ve işitsel kalitesi, eşsiz karakter animasyonları ve tüm maçların birbirinden farklı olmasını garantileyecek dinamik yıkım özellikleri ile türe damgasını vuran savaş deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyacak. Battlefield 4, Microsoft Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için 29 Ekim’de satışa sunulacak. Battlefield 4 Xbox One ve PlayStation 4 için de piyasaya çıkacak.

Battlefield 4 için ön sipariş veren oyuncular Battlefield 4 China Rising özel dijital genişleme paketine ücretsiz olarak sahip olacaklar. Bu genişleme paketinde oyuncular dört devasa çoklu oyuncu haritasında yepyeni taşıtlar ve yüksek teknoloji ürünü askeri ekipmanlar kullanarak Çin topraklarında birbirlerine üstünlük kurmak için savaşacaklar.

DICE, Electronic Entertainment Expo (E3) fuarında 10 Haziran Pazartesi günü saat 11:00’de başlayacak “The Download: EA 2013 Preview” şovunda Battlefield 4 çoklu oyuncu modlarını etkileyici bir canlı demo ile gösterecek ve bu şov Spike TV ve http://www.ea.com/e3 üzerinden yayınlanacak. E3 fuarına katılan oyuncular EA’in South Hall #1601 numaradaki standına gelerek çoklu oyuncu modlarını bizzat deneyebilecekler. DICE ayrıca çoklu oyuncu maçları da dahil olmak üzere tüm E3 standı etkinliklerini yorumcular eşliğinde canlı yayınlayacak. http://battlefield.com/livestream adresine bağlanın ve aksiyonu kaçırmayın.

Battlefield 4 sohbetlerine katılmak için lütfen http://www.facebook.com/battlefield adresini ziyaret edin, www.twitter.com/battlefield ve #BF4 Twitter® adreslerinden takip edin veya http://www.battlefield.com/uk adresinden resmi Battlefield bültenine abone olun.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir