Battlefield 1’e Fransızlar Çıkarma Yapıyor: They Shall Not Pass

Battlefield 1’in ilk genişleme paketi ile Fransa ordusu oyuna dahil oluyor.

YEPYENİ 4 HARİTA

Verdun Tepeleri
Burada düşmanı yenmeye çalışacaksınız. Verdun’un dev tahkimatlarına karşı zorlu bir muharebe bu. Topçu ateşinin hiç durmadığı, gıdım gıdım ilerlenen bir mücadele. Bu demirci fırınında Şeytanın Örsü, en cesur savaşçıları bile tüketen bir güçle iniyor insanlığın üstüne.

Vaux Kalesi
Dünya Savaşı’nda ilk büyük kale içi çatışması, Vaux Kalesi’nin karanlık yeraltı koridorlarında yaşandı. Karanlık galerilerden ve nemli taş koridorlardan oluşan bu labirentte Fransızlar ve Almanlar el bombaları, tabancalar, süngüler ve alev makineleriyle kıyasıya savaşıyor. Kendinize dikkat edin!

Soissons
Dünya Savaşı’nın en büyük tank taarruzlarından birinde yer alın. 10. Fransız Ordusu, güçlü Saint Chamond tanklarını kullanarak Soissons’u geri almak için harekete geçiyor. Sıcak bir yaz günü, sabah saatlerinde uçaklar, tanklar ve piyadeler Fransa’nın güzel kırlarında birbirlerine giriyor. Savaşın sesi gök gürültüsünü bile bastırıyor.

Kırılma
Aisne nehri üzerindeki önemli köprüleri ele geçirmek zorunda olan Fransızlar, önceki tank muharebelerinden kalan paslı enkazın gelinciklerle örtüldüğü savaş meydanlarında buluyorlar kendilerini bir kez daha. Sakin görünse de bu çelik labirent, pusuya yatmak isteyenler için mükemmel bir yer. Fontenoy’da güneş batarken çatışma başlıyor.

FRANSIZ ORDUSU SAVAŞA KATILIYOR
Tecrübeli ve korkusuz Fransızlar savaşa katılıyor. Fransızlara özgü mavi üniformayı giyin ve ana vatanınızı savunun.

YENİ OYUN MODU: CEPHE HATTI
Her iki takım da aynı anda aynı bayrağı ele geçirmeye çalışıyor ve hedef ele geçirildikten sonra aynı mücadele bu sefer başka bir bayrak için yapılıyor. Düşman karargahını ele geçirdiğinizdeyse oyun Akın tarzına dönüyor ve telgraf direklerini savunmaya ya da onlara saldırmaya çalışıyorsunuz.

ÇELİK BİR BEHEMOT KULLANIN
Char 2C tankında doğarak tam bir efsane olan yeni behemotun sürücü koltuğuna oturun. Gerçek Fransız tankından esinlenen bu süper ağır canavar, koca bir muharebenin gidişatını değiştirebilecek güçte.

Taarruz Tank Topu
St. Chamond, savaşın en ağır zırhlı itilaf tankıydı. Fransız yapımı bu etkileyici tankla savaş meydanına hükmedin.

ELİT SINIF SİPER AKINCISI
Yeni Elit Sınıf, Siper Akıncısının yakın muharebe kabiliyetinden yararlanın. İnsanlık dışı Akıncı Sopası ve etkileyici bir el bombası stoğuyla düşmana korku salacaksınız.

YENİ SABİT SİLAH
Sahra Topu gibi Kuşatma Howitzer’i de piyade oyuncusu tarafından kullanılabilir. Bu yeni sabit silah, havanlar ve vasıtalardaki toplar gibi endirekt atış yapıyor.

BATTLEFIELD™ 1 PREMIUM PASS
Battlefield 1 Premium Pass ile They Shall Not Pass (Mart 2017) gibi genişletmelerdeki yeni Battlefield 1 haritalarına erken erişim sağlayın.**

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir