Battlefield 1 Elit Sınıflar İle Çok Daha Eğlenceli

Battlefield 1 Elit Sınıflar İle Çok Daha Eğlenceli

Julian Schimek’in “Battlefield 1 Elit Sınıflar” adlı yeni yazısı yayımlandı. 

Her asker aynı beceriye sahip değildir. Bazıları daha güçlüdür. Bazıları daha…. Elittir. Battlefield 1’de, doğru kullanıldıklarında savaşın gidişini değiştirebilecek yıkıcı bir güç olan üç Elit Sınıftan biriyle savaşabileceksiniz.

Bunlardan birincisi, ilk tanıtım videomuzda fark etmiş olabileceğiniz Alev Makinesi. Ateşe dayanıklı giysi ve çok etkili bir alev atıcıyla donatılmış Alev Makinesi, savaş meydanına cehennemi getiriyor. Ama ölümsüz değil elbette. Donanımının bir parçası olan sabit gaz maskesi onu yavaşlatıyor ve yere doğru bakmasına neden oluyor. Uzaktan saldırırsanız yanmaktan kurtulabilirsiniz.

Söz konusu olan, kalın bir zırhla donanmış Nöbetçi ise uzaklık pek işinize yaramayacaktır. Belindeki su soğutmalı makineli tüfeğiyle Nöbetçi, adeta bir tankı andırır. Düşman mevzilerine kurşun yağdırırken önemli miktarda hasara dayanabilir. Ama Alev Makinesinin aksine gaz maskesi kullanamaz. Zayıf noktasını net bir şekilde söyledik sanırız.

Battlefield-1-Elit-Siniflar2

Güvenli bir mesafeden sürünerek yaklaşan ve insan boyundan uzun bir silah taşıyan birini görürseniz o Tank Avcısıdır. Düşman piyadesini ve vasıtalarını (Tank Avcısı sürünür pozisyonda olduğunda) bir çırpıda imha edebilen devasa silah 1918 Tankgewehr, bu Elit Sınıfın ustası olduğu bir silahtır. Bu silahın isabetli bir atışıyla vasıtaların paletlerini, makineli tüfekleri ya da zırhlı vasıtalardaki topları anında yok edebilirsiniz. Ona boşuna Tankgewehr demiyorlar.

Bu Elit Sınıfları, 31 Ağustos’ta başlayacak Battlefield 1 Açık Beta’da ya da oyunun çıkacağı 21 Ekim’de bizzat deneyebileceksiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
12
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir