Battlefield 1 Elit Sınıflar İle Çok Daha Eğlenceli

Battlefield 1 Elit Sınıflar İle Çok Daha Eğlenceli

Julian Schimek’in “Battlefield 1 Elit Sınıflar” adlı yeni yazısı yayımlandı. 

Her asker aynı beceriye sahip değildir. Bazıları daha güçlüdür. Bazıları daha…. Elittir. Battlefield 1’de, doğru kullanıldıklarında savaşın gidişini değiştirebilecek yıkıcı bir güç olan üç Elit Sınıftan biriyle savaşabileceksiniz.

Bunlardan birincisi, ilk tanıtım videomuzda fark etmiş olabileceğiniz Alev Makinesi. Ateşe dayanıklı giysi ve çok etkili bir alev atıcıyla donatılmış Alev Makinesi, savaş meydanına cehennemi getiriyor. Ama ölümsüz değil elbette. Donanımının bir parçası olan sabit gaz maskesi onu yavaşlatıyor ve yere doğru bakmasına neden oluyor. Uzaktan saldırırsanız yanmaktan kurtulabilirsiniz.

Söz konusu olan, kalın bir zırhla donanmış Nöbetçi ise uzaklık pek işinize yaramayacaktır. Belindeki su soğutmalı makineli tüfeğiyle Nöbetçi, adeta bir tankı andırır. Düşman mevzilerine kurşun yağdırırken önemli miktarda hasara dayanabilir. Ama Alev Makinesinin aksine gaz maskesi kullanamaz. Zayıf noktasını net bir şekilde söyledik sanırız.

Battlefield-1-Elit-Siniflar2

Güvenli bir mesafeden sürünerek yaklaşan ve insan boyundan uzun bir silah taşıyan birini görürseniz o Tank Avcısıdır. Düşman piyadesini ve vasıtalarını (Tank Avcısı sürünür pozisyonda olduğunda) bir çırpıda imha edebilen devasa silah 1918 Tankgewehr, bu Elit Sınıfın ustası olduğu bir silahtır. Bu silahın isabetli bir atışıyla vasıtaların paletlerini, makineli tüfekleri ya da zırhlı vasıtalardaki topları anında yok edebilirsiniz. Ona boşuna Tankgewehr demiyorlar.

Bu Elit Sınıfları, 31 Ağustos’ta başlayacak Battlefield 1 Açık Beta’da ya da oyunun çıkacağı 21 Ekim’de bizzat deneyebileceksiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
12
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir