Batman: Arkham Origins’in İlk Trailer’ı Yayımlandı!

Warner Bros.’un ellerinde yeniden oyuncularla buluşacak olan Batman: Arkham serisinin son oyunu Origins’in ilk trailer videosu yayımlandı.

Geçtiğimiz günlerde Deathstroke ile Batman’in çarpışmasına odaklanan kısa bir teaser’ı yayımlanan Batman: Arkham Origins’in ilk trailer’ı en sonunda oyunculara sunuldu. Warner Bros. Montreal’in geliştirici koltuğunda oturduğu Batman: Arkham Origins 25 Ekim’de PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için raflardaki yerini almış olacak. Ayrıca yine videonun sonunda gördüğümüz kadarıyla şimdi ön sipariş verenler Batman: Arkham Origins’i Deathstroke karakteriyle de oynama imkanı bulabilecekler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir