Batman: Arkham Origins’de Multiplayer da Olacak!

Macera tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen Batman serisinin son halkası Arkham Origins’de çok oyunculu seçeneklerin de bulunacağı iddia edildi!

Kotaku‘nun birçok kaynaktan aldığını ileri sürdüğü iddiaya göre Warner Bros. Montreal stüdyoları tarafından geliştirilmekte olan Batman: Arkham Origins’de multiplayer özelliği de bulunacak. Seriye ilk defa çok oyunculu seçenekleri getirecek olan Warner Bros. Montreal stüdyoları denilene göre oyun içerisine Batman evreninin meşhur kötü adamlarını kontrol edebilme imkanı tanıyacak takım bazlı bir multiplayer modu da ekleyecek.

Denilen o ki, bu yeni oyun modunda Joker veya Bane’e bağlı bir grup “bad guy”un rolünü üstlenecek ve Batman ile Robin’i alt etmeye çalışacağız. Oldukça ilgi çekici görünen mod içerisinde Killer Croc, Deadshot, Firefly, Black Mask ve Deathstroke gibi tanınmış simaların da bulunacağı belirtilirken konuyla ilgili ulaşılan Warner Bros. Montreal ise her zaman olduğu gibi yorum yapmaktan kaçındılar.

Gelişmeler için takipte kalın!..

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir