Ayrı Oyun Olacak DayZ’den Yeni Ekran Görüntüleri

Hatırlarsanız DayZ Alpha incelememiz ile binlerce kişiye zombi tanımını yeniden öğretmiştik. O günden bugüne birçok gelişme yaşandı, mod olmaktan kurtulan DayZ ayrı bir oyun olarak geliyor ve o kadar da uzakta değil…

ARMA 2: Combined Ops’un bir modu olarak oyuncularla buluşan DayZ, ilgiden dolayı ARMA 2’nin dahi yüzbinlerce satmasını ve birçok satış listesinde üst sıralarda olmasına vesile oldu. Şu an dahi ARMA 2’yi satış listelerinin üst sıralarında görebilirsiniz. İşte bu ilgi dikkatleri üzerine çekti ve DayZ’nin stand-alone yani ayrıca oyun olmasına karar verildi.

Bohemia Interactive, DayZ tumblr sayfasında oyuna ait yüz modellemeleri ve yeni haritadan görüntüler paylaştı. Oyunun as yapımcısı, DayZ’nin babası, Dean Hall ek olarak birçok merak edilen sorulara da cevap verdi. Verilen bilgiler arasında da bizce en güzeli Yunanistan’da tutuklu olan Bohemia çalışanları serbest bırakılmış ve işlerinin başına dönmüş.

DayZ incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Samet Bogdan

MMO'cu hatta yeni akımla F2P'ci...

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Emre Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emre
Ziyaretçi
Emre

İçine girilmeyen evler dolu büyük şehirlerdense dolu dolu ufak bir yerleşke olur umarım. Resimlere göre buna yakın bir şey olacak gibi.