Assassin’s Creed III Remastered Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Assassin’s Creed III Remastered Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Amerikan Devrimi’ni 4K çözünürlük ile sunacak olan Assassin’s Creed III Remastered’dan ilk detaylar elimize geçti.

Yaklaşık bir ay kadar önce Assassin’s Creed Odyssey’nin Season Pass içeriğine dahil edilerek duyurulan Assassin’s Creed III Remastered hepimizin merakını kazanmayı başarmıştı. Kısa süre sonra remastered sürümünün Odyssey Season Pass içeriği ile sınırlı kalmayacağı, ayrı bir yapım olarak da piyasaya sürüleceği açıklanmıştı. Şimdi de Ubisoft’un resmi sayfasından Assassin’s Creed III Remastered hakkındaki ilk bilgiler paylaşıldı.

Amerikan Devrimi sırasında faaliyet göstermiş suikastçı Connor’u tekrardan oynama fırsatı sunacak olan remastered sürümünün 2019’un Mart ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Tabi bu çıkış tarihi, birazdan paylaşacağımız tüm bilgiler gibi oyunun Season Pass sürümü için geçerli. Yani standalone versiyonun çıkış tarihinde bir farklılık görebiliriz. Mart 2019’a yaklaştığımız zaman tarihler hakkında daha net bilgiler öğreneceğimiz resmi sayfada belirtiliyor.

Remastered sürümün Season Pass versiyonunda bulunacak olan içerikler şu şekilde:

  • Benedict Arnold’un West Point bölgesini İngiliz ordusuna teslim etmek için giriştiği komployu açığa çıkarmaya çalışacağımız dörtlü bir anı sekansı.
  • Oyuncuları Açık Denizler’den Kayıp Maya Harabeleri’ne kadar götürecek ve bir saatlik ilave oynanış sunacak olan üç ayrı görev.
  • Tyranny of King Washington DLC’sinin üç bölümü.
  • Assassin’s Creed Liberation Remastered

 

Oyunculardan sağlanan geri dönüşler temel alınarak oynanış mekaniklerinde geliştirmeler yapıldığı da belirtiliyor. Peki görsel anlamda ana oyundan ne gibi farklılıklar göreceğiz? Geliştirmeler ne şekilde olacak? Hemen bu sorunun da cevabını verelim:

  • PC, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’de HDR & 4K kalitesini sağlayacak olan görsel iyileştirme.
  • PlayStation 4 ve Xbox One’da 1080p çözünürlük desteği.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular.
  • Yeni karakter modelleri.
  • Fiziksel Tabanlı Görüntü İşleme ile oluşturulan yeni aydınlatma sistemi.
  • Daha kalabalık ve yoğun topluluklar, çevre modelleri ve yeni görsel efektler.

 

Assassin’s Creed III Remastered’ın Mart 2019’da çıkış yapması planlanıyor. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte yeni bilgilerin elimize geçmesini bekliyoruz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi


Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

2016 yılında duyurulan Metro 2033 filmi, senaryo konusunda yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle iptal edildi. Hem kitaplarıyla hem de oyunlarıyla kendine güzel bir hayran kitlesi oluşturan Metro için 2016 yılında bir sinema filmi çekileceği duyurulmuştu. Kitap serisinin yazarı Dmitry...

Witcher Serisinin Crossover’ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!


Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Geralt'ın bu sefer hangi oyuna misafir olduğuna inanamayacaksınız Tamam tamam, aslında inanması zor değil, sadece şaşırtıcı. Zira Geralt'ın bu seferki durağı, Soulcalibur VI'nın aksine, kendi mesleğine inanılmaz yakın bir oyun serisi. Böyle en bol canavarlısından, bol aksiyonlu bir...

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!


Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Petroglyph Games tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Conan Unconquered sinematik fragman eşliğinde duyuruldu. Funcom tarafından geliştirilen ve 2018'in ikinci çeyreğinde oyunculara sunulan Conan Exiles'ın ardından Barbar Conan fırtınası hız kesmeden devam ediyor. Adlarını...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir