Assassin’s Creed III Remastered Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Assassin’s Creed III Remastered Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Amerikan Devrimi’ni 4K çözünürlük ile sunacak olan Assassin’s Creed III Remastered’dan ilk detaylar elimize geçti.

Yaklaşık bir ay kadar önce Assassin’s Creed Odyssey’nin Season Pass içeriğine dahil edilerek duyurulan Assassin’s Creed III Remastered hepimizin merakını kazanmayı başarmıştı. Kısa süre sonra remastered sürümünün Odyssey Season Pass içeriği ile sınırlı kalmayacağı, ayrı bir yapım olarak da piyasaya sürüleceği açıklanmıştı. Şimdi de Ubisoft’un resmi sayfasından Assassin’s Creed III Remastered hakkındaki ilk bilgiler paylaşıldı.

Amerikan Devrimi sırasında faaliyet göstermiş suikastçı Connor’u tekrardan oynama fırsatı sunacak olan remastered sürümünün 2019’un Mart ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Tabi bu çıkış tarihi, birazdan paylaşacağımız tüm bilgiler gibi oyunun Season Pass sürümü için geçerli. Yani standalone versiyonun çıkış tarihinde bir farklılık görebiliriz. Mart 2019’a yaklaştığımız zaman tarihler hakkında daha net bilgiler öğreneceğimiz resmi sayfada belirtiliyor.

Remastered sürümün Season Pass versiyonunda bulunacak olan içerikler şu şekilde:

  • Benedict Arnold’un West Point bölgesini İngiliz ordusuna teslim etmek için giriştiği komployu açığa çıkarmaya çalışacağımız dörtlü bir anı sekansı.
  • Oyuncuları Açık Denizler’den Kayıp Maya Harabeleri’ne kadar götürecek ve bir saatlik ilave oynanış sunacak olan üç ayrı görev.
  • Tyranny of King Washington DLC’sinin üç bölümü.
  • Assassin’s Creed Liberation Remastered

 

Oyunculardan sağlanan geri dönüşler temel alınarak oynanış mekaniklerinde geliştirmeler yapıldığı da belirtiliyor. Peki görsel anlamda ana oyundan ne gibi farklılıklar göreceğiz? Geliştirmeler ne şekilde olacak? Hemen bu sorunun da cevabını verelim:

  • PC, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’de HDR & 4K kalitesini sağlayacak olan görsel iyileştirme.
  • PlayStation 4 ve Xbox One’da 1080p çözünürlük desteği.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular.
  • Yeni karakter modelleri.
  • Fiziksel Tabanlı Görüntü İşleme ile oluşturulan yeni aydınlatma sistemi.
  • Daha kalabalık ve yoğun topluluklar, çevre modelleri ve yeni görsel efektler.

 

Assassin’s Creed III Remastered’ın Mart 2019’da çıkış yapması planlanıyor. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte yeni bilgilerin elimize geçmesini bekliyoruz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Pathfinder: Kingmaker İncelemesi

Pathfinder: Kingmaker İncelemesi


OFD: 81.0%

Pathfinder: Kingmaker İncelemesi

OFD: 81.0%

Krallar taçlarını ve asalarını geride bıraktılar, kahramanlar da silahlarını. Ama aralarındaki, ihtişamları dışlarına taşan, bunu dışarıdaki şeylerden almayan büyük insanlar, büyüklüklerini yanlarında götürdüler. – Arthur Schopenhauer UYARI İncelemesini okuyacak olduğunuz oyunun DI...

Battlefield V’teki Nazi Savaş Hikayesi İçin DICE’tan Açıklama

Battlefield V'teki Nazi Savaş Hikayesi İçin DICE'tan Açıklama


Battlefield V'teki Nazi Savaş Hikayesi İçin DICE'tan Açıklama

Battlefield V'in Naziler'e odaklanacak olan "The Last Tiger" isimli Savaş Hikayesi için DICE yetkililerinden açıklama geldi. Battlefield V'in tek oyunculu deneyimini oluşturacak ve 2. Dünya Savaşı'nı farklı hikayelerle gösterecek olan Savaş Hikayeleri modu için birkaç gün önce bir tanıtım...

Hitman 2’deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!

Hitman 2'deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!


Hitman 2'deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!

Ölmelerden kurtulamayan ünlü aktör Sean Bean bu sefer de Hitman 2'deki zorlu hedeflerimizden biri olacak. 2016'nın başlarında ilk kez çıkış yapan ve sene içerisinde altı bölüm olarak sunulan Hitman, ünlü seriye yeni bir soluk getirmiş ve beğenileri kazanmıştı. Bunun ardından yapımcı IO...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir