Assassin’s Creed III Remastered Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Assassin’s Creed III Remastered Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Amerikan Devrimi’ni 4K çözünürlük ile sunacak olan Assassin’s Creed III Remastered’dan ilk detaylar elimize geçti.

Yaklaşık bir ay kadar önce Assassin’s Creed Odyssey’nin Season Pass içeriğine dahil edilerek duyurulan Assassin’s Creed III Remastered hepimizin merakını kazanmayı başarmıştı. Kısa süre sonra remastered sürümünün Odyssey Season Pass içeriği ile sınırlı kalmayacağı, ayrı bir yapım olarak da piyasaya sürüleceği açıklanmıştı. Şimdi de Ubisoft’un resmi sayfasından Assassin’s Creed III Remastered hakkındaki ilk bilgiler paylaşıldı.

Amerikan Devrimi sırasında faaliyet göstermiş suikastçı Connor’u tekrardan oynama fırsatı sunacak olan remastered sürümünün 2019’un Mart ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Tabi bu çıkış tarihi, birazdan paylaşacağımız tüm bilgiler gibi oyunun Season Pass sürümü için geçerli. Yani standalone versiyonun çıkış tarihinde bir farklılık görebiliriz. Mart 2019’a yaklaştığımız zaman tarihler hakkında daha net bilgiler öğreneceğimiz resmi sayfada belirtiliyor.

Remastered sürümün Season Pass versiyonunda bulunacak olan içerikler şu şekilde:

  • Benedict Arnold’un West Point bölgesini İngiliz ordusuna teslim etmek için giriştiği komployu açığa çıkarmaya çalışacağımız dörtlü bir anı sekansı.
  • Oyuncuları Açık Denizler’den Kayıp Maya Harabeleri’ne kadar götürecek ve bir saatlik ilave oynanış sunacak olan üç ayrı görev.
  • Tyranny of King Washington DLC’sinin üç bölümü.
  • Assassin’s Creed Liberation Remastered

 

Oyunculardan sağlanan geri dönüşler temel alınarak oynanış mekaniklerinde geliştirmeler yapıldığı da belirtiliyor. Peki görsel anlamda ana oyundan ne gibi farklılıklar göreceğiz? Geliştirmeler ne şekilde olacak? Hemen bu sorunun da cevabını verelim:

  • PC, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’de HDR & 4K kalitesini sağlayacak olan görsel iyileştirme.
  • PlayStation 4 ve Xbox One’da 1080p çözünürlük desteği.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular.
  • Yeni karakter modelleri.
  • Fiziksel Tabanlı Görüntü İşleme ile oluşturulan yeni aydınlatma sistemi.
  • Daha kalabalık ve yoğun topluluklar, çevre modelleri ve yeni görsel efektler.

 

Assassin’s Creed III Remastered’ın Mart 2019’da çıkış yapması planlanıyor. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte yeni bilgilerin elimize geçmesini bekliyoruz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Days Gone’u Sizler İçin İnceledik!

Days Gone'u Sizler İçin İnceledik!


Days Gone'u Sizler İçin İnceledik!

Motorumuza atlayıp zombi kıyametinin ortasına tam gaz dalıyoruz! 2000’li yılların -daha da spesifik olmak gerekirse 2010 ve sonrasının- en popüler konseptlerinden biri de zombi felaketleri oluyor. Filmler, diziler, oyunlar derken ortalık adeta zombilerden geçilmez bir hal almış durumda...

Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır

Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır


Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır

Efsane serinin en yeni halkası Mortal Kombat 11 başarılı bir yapım mı? Cevabı incelememizde. Bundan tam 27 yıl önce piyasaya giriş yapan Mortal Kombat, oyun dünyasında bir dönüm noktası olmayı başarmıştı. Street Fighter, Tekken gibi seriler beraberinde oyun piyasasını domine etmeyi başaran...

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir