Assassin’s Creed Identity Android Cihazlar İçin Satışa Sunuldu

Birkaç ay önce iOS için satışa sunulan mobil oyun şimdi de Android cihazlarda oynanabilecek.

Assassin’s Creed Pirates’ın mobil cihazlarda elde ettiği başarıdan sonra yeni bir oyun tasarlamaya geçen Ubisoft Rönesans İtalyası’nda geçen Aksiyon-RPG oyunu Assassin’s Creed Identity’yi duyurmuş ve 25 Şubat 2016’da iOS cihazlar için App Store’a eklemişti. Şimdi de pek çok kullanıcının uzun süredir beklediği haber geldi; oyun nihayet Jelly Bean 4.1 versiyonu veya üstüne sahip Android cihazlar için de satışa sunuldu.

Oyuna Android’e çıkışı nedeniyle Forlì adı verilen bir güncelleme de yayınlandı. Bu güncelleme ile oyuna Assassin’s Creed 2’den tanıdığımız Forlì şehri, ‘Karga Avı’ isimli kontrat görevleri ve 4 yeni hikaye görevi ekleniyor. Bu hikaye görevleri sayesinde ise ünlü Suikastçılar Ezio Auditore ve Machiavelli’ye yardım edeceğimiz belirtiliyor. Ayrıca Ubisoft çalışanlarının belirttiğine göre güncellemenin içeriği bu kadarla sınırlı değil. Pek çok yeni eşya ve günlük görevler de oyuncuların beğenisine sunulacak.

Assassin’s Creed Identity’yi Google Play Store’dan 12,99₺ karşılığında satın alabilirsiniz. Ayrıca Forli güncellemesi için Ubisoft’un yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak Assassin’s Creed serileriyle alakalı tüm bilgilere ve detaylara www.assassinscreed1092.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir