Assassin’s Creed Filmi Tarih Severleri Üzebilir

Assassin’s Creed filminde oyun serisine nazaran daha değişik bir hikaye anlayışı olacak.

Ubisoft’un altın yumurtlayan serisi Assassin’s Creed’e 2016 yılında oyun gelmeyecek olsa da bilindiği üzere 20th Century Fox ortaklığında geliştirilen film sayesinde Assassin’s Creed markası bu seneyi boş geçmeyecek. Geçtiğimiz Perşembe günü gelen fragmanın ardından film hakkındaki bilgiler artmaya başladı. Projenin baş yapımcılarından Pat Crowley de filmdeki senaryo ve kurgu hakkında bazı bilgiler verdi.

Oyun serisinin esas odak noktası günümüz bölümleri olmasına rağmen vaktimizin büyük çoğunluğunu Animus sayesinde anılarına ulaştığımız geçmiş karakterleri oynayarak geçiriyoruz. Filmde ise bunun aksine günümüz hikayesinin daha büyük yer kaplayacağını Pat Crowley IGN’ye verdiği röportajda “Filmin %65’i günümüz kısmında, %35’i geçmişte geçecek.” diyerek doğruladı. Yapımcılar belki de son Assassin’s Creed oyunlarının günümüz kısmının ufak çaplı olmasından şikayet eden hayranları göz önüne alarak böyle bir karar vermiştir. Bu kararın doğru mu yanlış mı olduğunu filmin vizyon tarihi 21 Aralık 2016’dan sonra hep birlikte göreceğiz.

Filmin ilk fragmanını Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz…

Assassin’s Creed oyunları hakkında da daha fazla detay ve bilgi istiyorsanız size www.assassinscreed1092.com sitesini öneriyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir