Amazing Spider-Man ile Manhattan Oyun Alanınız Olacak!

Beenox’un geliştirici koltuğunda oturduğu ve Activision çatısı altında piyasaya sürülecek olan Amazin Spider-Man için yeni bir video yayımlandı. Yeni videoya göre Amazing Spider-Man ile Manhattan şehri oyun alanımız olacak!

Projenin Executive Producer koltuğunda oturan Brent Nicholas’ın yorumlarıyla renklenen yeni video ile merakla beklediğimiz yapımda en belirgin özelliklerden biri olan “Web Rush” sisteminin nasıl verimli kullanılabileceği anlatılıyor…

Bu yaz vizyona girecek olan aynı adlı sinema filmiyle birlikte oynama imkanı bulabileceğimiz Amazing Spider-Man 29 Haziran tarihinden itibaren PC, Xbox 360, Playstation 3, Nintendo 3DS, DS ve Wii platformları için satışa sunulacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir