Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Ensemble Studios kapandı ama oyuncuların kalbi hala açık. Empire: Total War Ottoman Empire Realism MOD’un yapımcılarından Fatih Yüzbaşıoğlu Age of Empires III’ü diriltiyor.Bildiğiniz üzere Ensemble Studios kapandıktan sonra Age of Empires’tan herkes umudunu kesmişti. Her ne kadar hala Age of Empires serilerini oynasak da içimizde burukluk bir türlü gitmek bilmiyor. İşte bu durumu biraz daha düzeltecek size güzel bir haberimiz var.

Empire: Total War’un bağımsız en iyi 5. modu olan ve yaklaşık 200.000’den fazla indirilip oynanan Ottoman Empire Realism Mod‘unun yapımcı ekibinin lideri Fatih Yüzbaşıoğlu, Age of Empires III’e de el attı.

Osmanlı İmparatorluğu, Age of Empires III’te içerisinde bulunduğu birçok tarih içerikli oyuna göre daha özgün bir tasarıma sahip. Lakin birçok öğesi oyunun diğer devletleriyle aynı. Fatih’in bize yaptığı açıklamada amacının Osmanlı’yı tamamıyla özgünleştirmek olduğunun altını çizdi. Yapım aşamasında olan modun ne zaman çıkacağı belli değil, oyun içerisinde Osmanlı İmparatorluğu’na özel bir senaryonun olabileceğini de söyleyen Fatih, Oyun Fest okurları için bir görseli bize ulaştırdı. Ekran görüntüsünün büyük hali için resme tıklayınız.

Bu ekran görüntüsün şimdilik yapılabilecekleri anlamanız için bir örnek. Deniz kuvvetlerinden karaya, işçilerden menülerdeki tasarımlara kadar birçok şey değişecek. Oyun el verdiğince Fatih, tüm gücüyle Osmanlı İmparatorluğu’nu yenilemeye çalışacak.

Kendisine tam desteğimiz var. Umarız siz oyun severler de bu moda tam destek veriri, olabildiğince duyurulmasını sağlarsınız. Özellikle küskün Age of Empires oyuncularının yeniden kazanılması şart.

Mod hakkında gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz, takipte kalın.

ARTILARI

EKSİLERİ

İlgili Yazılar

Minecraft Efsanesi Story Mode İle Devam Ediyor

Minecraft Efsanesi Story Mode İle Devam Ediyor


Minecraft Efsanesi Story Mode İle Devam Ediyor

Minecraft'ı bir de Telltale yorumu ile görelim. Son günlerde sıkça adını duyduğumuz Minecraft: Story Mode için bir video yayınlandı. Ek olarak bazı bilgiler de açığa çıktı. Oyun Telltale Games tarafından geliştiriliyor. Geliştiren Telltale Games olunca oyunun hikayesinin iyi olacağını çok...

Yeni Hitman Oyunundan Sızıntı Var!

Yeni Hitman Oyunundan Sızıntı Var!


Yeni Hitman Oyunundan Sızıntı Var!

E3 2015'te duyurulan yeni Hitman oyununa ait yeni bilgiler açığa çıktı. Square Enix E3 2015'de yeni Hitman oyununu göstermişti. Oyunun bir çeşit Erken Erişim oyunu gibi yayınlanacağını biliyoruz. İlk olarak sadece dijital olarak satışa sunulacak. (8 Aralık 2015 - PC, PlayStation 4 ve Xbox...

Act of Aggression’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Act of Aggression'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu


Act of Aggression'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun için yayınlanan ön sipariş tanıtım videosu beklenen tarihi verdi. Eugen Systems tarafından geliştirilen stratejik savaş oyunu Act of Aggression için ön sipariş tanıtım videosu yayınlandı ve video sayesinde çıkış tarihi de öğrenildi. Liste dışı olarak yayınlanan videonun açıklama kısmında...

2 Yorum

  1. eminnn 02 Aralık 2012
    Cevapla

    Bu iyi oldu. Hem dışardaki Türk Tanıtımı açısındanda iyi.

  2. forever 02 Aralık 2012
    Cevapla

    Fatih abi yine iş başında :D

Yorum Yap