Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Ensemble Studios kapandı ama oyuncuların kalbi hala açık. Empire: Total War Ottoman Empire Realism MOD’un yapımcılarından Fatih Yüzbaşıoğlu Age of Empires III’ü diriltiyor.Bildiğiniz üzere Ensemble Studios kapandıktan sonra Age of Empires’tan herkes umudunu kesmişti. Her ne kadar hala Age of Empires serilerini oynasak da içimizde burukluk bir türlü gitmek bilmiyor. İşte bu durumu biraz daha düzeltecek size güzel bir haberimiz var.

Empire: Total War’un bağımsız en iyi 5. modu olan ve yaklaşık 200.000’den fazla indirilip oynanan Ottoman Empire Realism Mod‘unun yapımcı ekibinin lideri Fatih Yüzbaşıoğlu, Age of Empires III’e de el attı.

Osmanlı İmparatorluğu, Age of Empires III’te içerisinde bulunduğu birçok tarih içerikli oyuna göre daha özgün bir tasarıma sahip. Lakin birçok öğesi oyunun diğer devletleriyle aynı. Fatih’in bize yaptığı açıklamada amacının Osmanlı’yı tamamıyla özgünleştirmek olduğunun altını çizdi. Yapım aşamasında olan modun ne zaman çıkacağı belli değil, oyun içerisinde Osmanlı İmparatorluğu’na özel bir senaryonun olabileceğini de söyleyen Fatih, Oyun Fest okurları için bir görseli bize ulaştırdı. Ekran görüntüsünün büyük hali için resme tıklayınız.

Bu ekran görüntüsün şimdilik yapılabilecekleri anlamanız için bir örnek. Deniz kuvvetlerinden karaya, işçilerden menülerdeki tasarımlara kadar birçok şey değişecek. Oyun el verdiğince Fatih, tüm gücüyle Osmanlı İmparatorluğu’nu yenilemeye çalışacak.

Kendisine tam desteğimiz var. Umarız siz oyun severler de bu moda tam destek veriri, olabildiğince duyurulmasını sağlarsınız. Özellikle küskün Age of Empires oyuncularının yeniden kazanılması şart.

Mod hakkında gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz, takipte kalın.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
2411
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Battlefield 1 İnceleme – Bölüm 1: Senaryo

Battlefield 1 İnceleme - Bölüm 1: Senaryo


OFD: 95.0%

Battlefield 1 İnceleme - Bölüm 1: Senaryo

OFD: 95.0%

Birinci Dünya Savaşı'nı tema seçmesiyle birlikte dikkatleri üzerine çeken, merakla beklenen Battlefield 1 nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Bu zamana kadar devasa savaş alanlarında, birçok oyuncuya aynı anda mücadele etme şansı tanıyan Battlefield serileri genişlemeye devam ediyor. Sevilen...

Battlefield 1 İnceleme Notları Dökülmeye Başladı

Battlefield 1 İnceleme Notları Dökülmeye Başladı


Battlefield 1 İnceleme Notları Dökülmeye Başladı

Battlefield 1 notları pek de şaşırtmadı açıkçası. Battlefield de geldi ya, artık huzur içinde 2016 yılını bitirebiliriz. Isınmayla karşı karşıya olan güzide küremizin en doğusundan başlayarak yavaş yavaş açılan oyun, erken erişme imkanına sahip olan bazı basın organları tarafından da çoktan...

Gears of War 4 İnceleme

Gears of War 4 İnceleme


OFD: 83.0%

Gears of War 4 İnceleme

OFD: 83.0%

Savaş çarkları Gears of War 4 ile birlikte bir kez daha huzursuzca dönmeye başlıyor. Bu sene en çok sevdiğin şirket ve en nefret ettiğin şirket hangisi deseler, iki soruya da cevabım Microsoft olurdu. Büyük nefretler büyük aşklar doğurur. Nihayetinde biz bu nefreti sevgiye çevirebildik ama...

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor"

Bildir
avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
eminnn
Ziyaretçi
eminnn
02 Aralık 2012 19:17

Bu iyi oldu. Hem dışardaki Türk Tanıtımı açısındanda iyi.

forever
Ziyaretçi
forever
02 Aralık 2012 19:52

Fatih abi yine iş başında :D

fkls
Ziyaretçi
fkls
14 Temmuz 2016 15:49

kurulum linki nerede

scdoısdlj
Ziyaretçi
scdoısdlj
20 Temmuz 2016 12:25

link nerde

wpDiscuz