Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Ensemble Studios kapandı ama oyuncuların kalbi hala açık. Empire: Total War Ottoman Empire Realism MOD’un yapımcılarından Fatih Yüzbaşıoğlu Age of Empires III’ü diriltiyor.Bildiğiniz üzere Ensemble Studios kapandıktan sonra Age of Empires’tan herkes umudunu kesmişti. Her ne kadar hala Age of Empires serilerini oynasak da içimizde burukluk bir türlü gitmek bilmiyor. İşte bu durumu biraz daha düzeltecek size güzel bir haberimiz var.

Empire: Total War’un bağımsız en iyi 5. modu olan ve yaklaşık 200.000’den fazla indirilip oynanan Ottoman Empire Realism Mod‘unun yapımcı ekibinin lideri Fatih Yüzbaşıoğlu, Age of Empires III’e de el attı.

Osmanlı İmparatorluğu, Age of Empires III’te içerisinde bulunduğu birçok tarih içerikli oyuna göre daha özgün bir tasarıma sahip. Lakin birçok öğesi oyunun diğer devletleriyle aynı. Fatih’in bize yaptığı açıklamada amacının Osmanlı’yı tamamıyla özgünleştirmek olduğunun altını çizdi. Yapım aşamasında olan modun ne zaman çıkacağı belli değil, oyun içerisinde Osmanlı İmparatorluğu’na özel bir senaryonun olabileceğini de söyleyen Fatih, Oyun Fest okurları için bir görseli bize ulaştırdı. Ekran görüntüsünün büyük hali için resme tıklayınız.

Bu ekran görüntüsün şimdilik yapılabilecekleri anlamanız için bir örnek. Deniz kuvvetlerinden karaya, işçilerden menülerdeki tasarımlara kadar birçok şey değişecek. Oyun el verdiğince Fatih, tüm gücüyle Osmanlı İmparatorluğu’nu yenilemeye çalışacak.

Kendisine tam desteğimiz var. Umarız siz oyun severler de bu moda tam destek veriri, olabildiğince duyurulmasını sağlarsınız. Özellikle küskün Age of Empires oyuncularının yeniden kazanılması şart.

Mod hakkında gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz, takipte kalın.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
2411
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Dishonored 2’den ”Gürültüsüz” Oynanış Videosu

Dishonored 2’den ”Gürültüsüz” Oynanış Videosu


Dishonored 2’den ”Gürültüsüz” Oynanış Videosu

 Dishonored 2'nin yeni videosunda Yedi dakika boyunca şiddete başvurmuyoruz. Bethesda Softworks ve Arkane Studios'un geliştirdiği Dishonored 2 için yayınlanan oynanış videolarının birçoğunda (mesela; bakınız ) aşırı doz aksiyon gördük. Bu sefer biraz sakinleşelim. Bethesda, dün Clockwork...

Yeni Assassin’s Creed ve Far Cry Oyunlarını 2017’de de Göremeyebiliriz

Yeni Assassin's Creed ve Far Cry Oyunlarını 2017'de de Göremeyebiliriz


Yeni Assassin's Creed ve Far Cry Oyunlarını 2017'de de Göremeyebiliriz

Yeni bir Assassin's Creed ve/veya Far Cry görmek istiyorsanız biraz daha bekleyeceksiniz. 2009 yılından beri her yıl yeni oyununu gördüğümüz Asssassin's Creed'i 2016 yılında görememiştik.  Budan sonra yeni oyunun 2017 yılında piyasaya çıkabileceği söylentileri dillendirilmeye başlanmıştı. Hatta...

Yakında Steam Aksesuarlarını Kişiseleştirebileceğiz

Yakında Steam Aksesuarlarını Kişiseleştirebileceğiz


Yakında Steam Aksesuarlarını Kişiseleştirebileceğiz

Valve, Steam aksesuarlarını kişiselleştirmek için, şimdilik sınırlı sayıda da olsa, pek çok seçeneği yakında Steam Mağazası'na ekleyecek! Geçtiğimiz yıl çıkışını gerçekleştiren ve şahsen kendi adıma deneyimleyip beğendiğim ve piyasadaki klasik oyun kontrolcülerinin kapsamadığı oyunları...

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor"

Bildir
avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
eminnn
Ziyaretçi
eminnn
02 Aralık 2012 19:17

Bu iyi oldu. Hem dışardaki Türk Tanıtımı açısındanda iyi.

forever
Ziyaretçi
forever
02 Aralık 2012 19:52

Fatih abi yine iş başında :D

fkls
Ziyaretçi
fkls
14 Temmuz 2016 15:49

kurulum linki nerede

scdoısdlj
Ziyaretçi
scdoısdlj
20 Temmuz 2016 12:25

link nerde

wpDiscuz