Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor

Ensemble Studios kapandı ama oyuncuların kalbi hala açık. Empire: Total War Ottoman Empire Realism MOD’un yapımcılarından Fatih Yüzbaşıoğlu Age of Empires III’ü diriltiyor.Bildiğiniz üzere Ensemble Studios kapandıktan sonra Age of Empires’tan herkes umudunu kesmişti. Her ne kadar hala Age of Empires serilerini oynasak da içimizde burukluk bir türlü gitmek bilmiyor. İşte bu durumu biraz daha düzeltecek size güzel bir haberimiz var.

Empire: Total War’un bağımsız en iyi 5. modu olan ve yaklaşık 200.000’den fazla indirilip oynanan Ottoman Empire Realism Mod‘unun yapımcı ekibinin lideri Fatih Yüzbaşıoğlu, Age of Empires III’e de el attı.

Osmanlı İmparatorluğu, Age of Empires III’te içerisinde bulunduğu birçok tarih içerikli oyuna göre daha özgün bir tasarıma sahip. Lakin birçok öğesi oyunun diğer devletleriyle aynı. Fatih’in bize yaptığı açıklamada amacının Osmanlı’yı tamamıyla özgünleştirmek olduğunun altını çizdi. Yapım aşamasında olan modun ne zaman çıkacağı belli değil, oyun içerisinde Osmanlı İmparatorluğu’na özel bir senaryonun olabileceğini de söyleyen Fatih, Oyun Fest okurları için bir görseli bize ulaştırdı. Ekran görüntüsünün büyük hali için resme tıklayınız.

Bu ekran görüntüsün şimdilik yapılabilecekleri anlamanız için bir örnek. Deniz kuvvetlerinden karaya, işçilerden menülerdeki tasarımlara kadar birçok şey değişecek. Oyun el verdiğince Fatih, tüm gücüyle Osmanlı İmparatorluğu’nu yenilemeye çalışacak.

Kendisine tam desteğimiz var. Umarız siz oyun severler de bu moda tam destek veriri, olabildiğince duyurulmasını sağlarsınız. Özellikle küskün Age of Empires oyuncularının yeniden kazanılması şart.

Mod hakkında gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz, takipte kalın.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
2311
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Ubisoft İki Oyununu Öldürüyor!

Ubisoft İki Oyununu Öldürüyor!


Ubisoft İki Oyununu Öldürüyor!

Ubisoft yeni aldığı bir karar ile iki F2P oyununun fişini çekiyor. Ubisoft, Ghost Recon: Phantoms ve The Mighty Quest For Epic Loot’un operasyonlarını bitirme kararı aldı. Ghost Recon: Phantoms piyasaya ilk olarak 2012 yılında Ghost Recon Online adıyla sürülmüştü. Oyun içi aktif kullanıcı...

50,742 Oyuncuyla Korsan Oyun Anketi Gerçekleştirildi!

50,742 Oyuncuyla Korsan Oyun Anketi Gerçekleştirildi!


50,742 Oyuncuyla Korsan Oyun Anketi Gerçekleştirildi!

Korsan oyun anketindeki değerler çok şaşırtıcı. Sonuçta oyuncuların %35'inin korsan olduğu anlaşılıyor. PC Gamer'ın hazırladığı bir anket ile dünyanın farklı yerlerinde ikamet eden 50,000'den fazla oyuncudan korsan bilgileri alındı. Bakın nasıl bir sonuç ortaya çıktı. En önemli soruyla...

Gears of War 4’ün Müzikleri Ona Emanet!

Gears of War 4'ün Müzikleri Ona Emanet!


Gears of War 4'ün Müzikleri Ona Emanet!

Gears of War 4'ün müzikleri günümüzün en iyi bestekarlardan birinin imzasını taşıyor. Gears of War ilk oyunundan itibaren ses yönetmenliği ve müzikleriyle kulaklarımıza cümbüş yaşatan oyunlar arasında yerini koruyor. Özellikle ilk oyunun tanıtım videosunun müziği olan ve üçüncü oyunda da...

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Age of Empires III Osmanlı Ruhu İle Geri Dönüyor"

Bildir
avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
eminnn
Ziyaretçi
eminnn
02 Aralık 2012 19:17

Bu iyi oldu. Hem dışardaki Türk Tanıtımı açısındanda iyi.

forever
Ziyaretçi
forever
02 Aralık 2012 19:52

Fatih abi yine iş başında :D

fkls
Ziyaretçi
fkls
14 Temmuz 2016 15:49

kurulum linki nerede

scdoısdlj
Ziyaretçi
scdoısdlj
20 Temmuz 2016 12:25

link nerde

wpDiscuz