Act of Aggression’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun için yayınlanan ön sipariş tanıtım videosu beklenen tarihi verdi.

Eugen Systems tarafından geliştirilen stratejik savaş oyunu Act of Aggression için ön sipariş tanıtım videosu yayınlandı ve video sayesinde çıkış tarihi de öğrenildi. Liste dışı olarak yayınlanan videonun açıklama kısmında yazan bilgiye göre oyun 2 Eylül 2015’de Steam üzerinden satışa sunulacak.

Oyunu ön sipariş olarak alan kişiler %15’lik bir indirimden faydalanacaklar. Ayrıca ön sipariş edenler oyunun çoklu oyuncu betasına katılmaya hak kazanacaklar. Çoklu oyuncu betasının ise Temmuz ayının ortalarında başlaması ve yaz boyunca gelecek içeriklerle genişletilmesi bekleniyor.

Act of Aggression geçen sene Act of War ve Wargame gibi oyunlar sayesinde stratejik savaş türünde uzmanlaşmış Eugen Systems tarafından duyurulmuştu. Oyunda bulunacak grupların da birbirlerinden farklı özelliklere sahip olacakları belirtildi. İlk grup Birleşik Devletler Ordusu güçlü ve sert bir yapıya sahip olacak. İkinci grup Chimera Timi ise her açıdan dengeli güç ve yüksek teknoloji barındıran bir grup olacak. Üçüncü ve son grubumuz Cartel ise siyasi yetkilileri ve ordu görevlilerini bir araya getiren gizemli bir grup olacak. Bu gruplar hakkında yakın zamanda daha çok bilgi elde edilmesi bekleniyor.

Yayınlanan ön sipariş tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir